20 września, 2024
Bolonia U-19 - Szachtar U-19 3:4 Film o golu i recenzja meczu Ligi Młodzieżowej UEFA thumbnail

Bolonia U-19 – Szachtar U-19 3:4 Film o golu i recenzja meczu Ligi Młodzieżowej UEFA

Football.ua prezentuje film z najlepszych momentów meczu Ligi Młodzieżowej UEFA, który odbył się 19 września 2024 roku.„, informuje: football.ua

Szachtar, fot. Szachtar

Szachtar, fot. Szachtar 19 września 2024, 22:06

Szachtar U-19 udany start w Lidze Młodzieżowej UEFA pokonuje swoich rówieśników z Bolonii.

Zespoły zdobyły 7 bramek w 90 minut. Wszystko zakończyło się remisem, ale gol Trifanienki w 90. minucie dał „górnikom” upragnione zwycięstwo.