21 września, 2024
West Ham 0 Chelsea 3: Nicolas Jackson prowadzi show, podczas gdy szaleńczy Blues Maresci ucisza fanów Hammers w derbach Londynu thumbnail
Rozrywka

NICOLAS JACKSON cieszył się z Thrillera z główną rolą w porażce Chelsea z West Ham. Napastnik Jacko świętował swoje gole tańcem w stylu Michaela Jacksona, podczas gdy The Blues tańczyli po nędznych Hammers. 8 Nicolas Jackson poprowadził Chelsea do zwycięstwa 3-0 nad West Ham na London Stadium Źródło: Getty 8 The”, — informuje: www.thesun.co.uk

NICOLAS JACKSON obejrzał thriller z główną rolą w zwycięstwie Chelsea nad West Ham.

Napastnik Jacko świętował swoje gole tańcem w stylu Michaela Jacksona, podczas gdy The Blues tańczyli wokół nędznych Hammers.

8

Nicolas Jackson poprowadził Chelsea do zwycięstwa 3-0 nad West Ham na London StadiumŹródło: Getty

8

Napastnik The Blues zdobył dwa gole w ciągu pierwszych 18 minut meczu we wschodnim LondynieŹródło: PA

8

Cole Palmer dorzucił trzeciego gola dla gości już kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowyŹródło: Reuters

8

To druzgocące zwycięstwo – pierwsze od 2021 roku w East London – pozwoliło Chelsea awansować na drugie miejsce w tabeli Premier League, co było pierwszym meczem w najwyższej klasie rozgrywkowej tego weekendu.

Nawet skłóceni właściciele Chelsea, Todd Boehly i Behdad Eghbali, uśmiechali się, gdy po raz pierwszy od czasu ujawnienia informacji o rozłamie w zarządzie zostali sfotografowani razem.

Prezes i współwłaściciel starają się pozostać w dobrych stosunkach, jednocześnie starając się wykupić siebie nawzajem po rozpadzie ich relacji zawodowych.

Na boisku Jackson nie sprostał oczekiwaniom i nie naśladował swojego idola popu.

Jednak jego wykończenia nie były wcale gorsze, gdyż West Ham został zmiażdżony jeszcze przed przerwą i skazany na trzecią z rzędu porażkę na własnym boisku pod wodzą nowego trenera Julena Lopeteguiego.

Jackson strzelił pierwszego gola po niecałych czterech minutach gry, po szybkiej wymianie ciosów z nowym nabytkiem Jadonem Sancho na lewym skrzydle.

Następnie zostawił obrońców West Hamu w tyle, pędząc w kierunku bramki i oddając strzał między nogami bramkarza Alphonse’a Areoli.

Kosztujący 32 miliony funtów napastnik zdobył drugą bramkę w 18. minucie, ale znów miał zbyt dużo miejsca ze względu na niemrawą obronę, więc zdołał przedrzeć się przez nią i oddać strzał, który trafił do siatki.

DARMOWE ZAKŁADY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I OFERTY ZA REJESTRACJĘ

Teraz strzelił cztery gole w dwóch meczach przeciwko beznadziejnym londyńskim sąsiadom, a podczas gdy Chelsea pod wodzą nowego trenera Enzo Marescy świętuje dwa kolejne wyjazdowe zwycięstwa, dla West Hamu sprawy nie wyglądają obiecująco.

Rozegrali pięć meczów Premier League i wygrali tylko jeden, tracąc przy tym osiem goli w trzech meczach na własnym boisku.

Zanim zacząłem interesować się piłką nożną podczas wędrówek z plecakiem, byłem ratownikiem medycznym. Teraz zmierzę się z byłym gwiazdorem Chelsea, Hernanem Crespo

8

Jackson brał udział we wszystkich trzech golach Chelsea i prowadził drużynę gościŹródło: Reuters

8

W zeszłym sezonie o tej samej porze pod wodzą niepopularnego trenera Davida Moyesa zdobyli dziesięć punktów, podczas gdy w tym sezonie zdobyli cztery.

Lopetegui zmuszony był przyznać się do błędu taktycznego w swoim planie gry, zmieniając pomocnika Guido Rodrigueza w zaledwie 37. minucie, gdy jego drużyna była już w defensywie.

Nawet wtedy Cole Palmer przekreślił wszelkie nadzieje gospodarzy na powrót do gry po reorganizacji, strzelając trzeciego gola dla Chelsea po dośrodkowaniu z kontrataku zaledwie trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy.

Bramkarz Hammers, Areola, musiał jedną ręką obronić strzał rezerwowego Chrisa Nkunku na 15 minut przed końcem meczu.

Były asystent trenera West Ham Enzo Maresca, który pracował pod wodzą Manuela Pellegriniego w 2018 roku, nie mógł oczekiwać cieplejszego powitania w swoim byłym klubie.