21 września, 2024
To był najłatwiejszy gol sezonu! Widzew Łódź z dużym awansem w tabeli [WIDEO] thumbnail

To był najłatwiejszy gol sezonu! Widzew Łódź z dużym awansem w tabeli [WIDEO]

Nokautujący cios w 12. minucie i Widzew Łódź z awansem na czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy! Łodzianie rewelacyjnie rozpoczęli arcyważne starcie z Piastem Gliwice i zdołali je wygrać po bramce z 12. minuty Ivana Rondicia. Sobotnie zwycięstwo daje Widzewowi awans w tabeli aż o cztery miejsca! Zobacz arcyłatwą bramkę Rondicia i radość kibiców gospodarzy. ]]>”, — informuje: przegladsportowy.onet.pl

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaEkstraklasaTo był najłatwiejszy gol sezonu! Widzew Łódź z dużym awansem w tabeli [WIDEO]

Ekstraklasa

Fran Alvarez, Jorge FelixFran Alvarez, Jorge Felix (Foto: Marian Zubrzycki / PAP (zdjęcia) – PS.Onet.pl)
  • Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

Gospodarze przystępowali do tego meczu po serii zmiennych wyników. Jednak z szansą na wyprzedzenie w tabeli Piasta i awans na czwarte miejsce w przypadku wygranej. Pomóc miała im w tym atmosfera na stadionie i doping kompletu publiczności.

Z kolei Piast Gliwice, prowadzony przez Waldemara Fornalika, jechał do Łodzi z ambicją zdobycia pełnej puli. Mistrzowie Polski z 2019 r. udanie rozpoczęli sezon i do meczu z Widzewem przystępowali na czwartym miejscu w tabeli.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Szybko strzelony gol ustawił resztę meczuSpotkanie w Łodzi rewelacyjnie rozpoczął Widzew, który strzelił już w 12. minucie. Po rzucie rożnym Frantisek Plach popisał się interwencją, jednak do piłki dopadł Ivan Rondić, który z najbliższej odległości trafił do bramki rywali. Był to najprawdopodobniej najłatwiejszy gol piłkarza Widzewa w karierze.

W drugiej połowie Piast napierał na piłkarzy Widzewa, którzy jednak skutecznie bronili dostępu do własnej bramki. W doliczonym czasie meczu gospodarzy uratowała jeszcze dobra interwencja Rafała Gikiewicza.

Widzew dzięki wygranej awansował na czwarte miejsce w tabeli. Piast jest piąty.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Źródło:Przegląd Sportowy Onet

Data utworzenia:

21 września 2024 19:26

Dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet

Przeczytaj także
EkstraklasaEkstraklasa 8 min.

To był najłatwiejszy gol sezonu! Widzew Łódź z dużym awansem w tabeli [WIDEO]Nokautujący cios w 12. minucie i Widzew Łódź z awansem na czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy! Łodzianie rewelacyjnie rozpoczęli arcyważne starcie z Piastem Gliwice i zdołali je wygrać po bramce z 12. minuty Ivana Rondicia. Sobotnie zwycięstwo daje Widzewowi awans w tabeli aż o cztery miejsca! Zobacz arcyłatwą bramkę Rondicia i radość kibiców gospodarzy.

Kibice będą zawiedzeni. Kołodziej zrezygnował
Żużel 16 min.

Kibice będą zawiedzeni. Kołodziej zrezygnowałW sobotę w Chorzowie zaplanowano ostatnią rundę Tauron SEC (Indywidualne Mistrzostwa Europy). Na godzinę przed rozpoczęciem zawodów reprezentant Polski Janusz Kołodziej poinformował, że rezygnuje ze startu na Stadionie Śląskim.

Tauron SEC w Chorzowie [NA ŻYWO]RELACJA

SECSEC 18 min.

Tauron SEC w Chorzowie [NA ŻYWO]W sobotę o godzinie 20:00 w Chorzowie rozpocznie się czwarta, a zarazem ostatnia runda tegorocznych zmagań w cyklu Speedway Euro Championship. Bardzo bliski drugiego tytułu mistrza Europy w karierze jest Andrzej Lebiediew, który ma sześć punktów przewagi nad goniącymi go rywalami. Łotysz będzie musiał jednak pozostać czujny, ponieważ w walce o przepustkę do Grand Prix liczy się jeszcze trzech innych zawodników — Leon Madsen, Kacper Woryna oraz Piotr Pawlicki.

Rzucił się na pomoc, sam stracił życie. Wstrząsające fakty o wypadku polskiej drużyny
Inne ligi 25 min.

Rzucił się na pomoc, sam stracił życie. Wstrząsające fakty o wypadku polskiej drużyny— Gdyby nie trener, który kierownicę złapał i przekręcił, to uderzyliby centralnie w to drzewo i — jak twierdzą chłopcy — wszyscy prawdopodobnie by zginęli — zdradza prezes MZKS Alit Ożarów Grzegorz Witek w rozmowie z WP SportoweFakty. W zdarzeniu zginął 65-letni kierowca autobusu wiozącego młodych piłkarzy, ale liczba ofiar mogła być dużo większa. Sam trener walczył o życie w szpitalu. Niestety, nie udało się go uratować.

Ważny mecz pierwszej ligi! Kotwica Kołobrzeg gra z Górnikiem Łęczna [RELACJA NA ŻYWO]
1 Liga1 Liga 29 min.

Ważny mecz pierwszej ligi! Kotwica Kołobrzeg gra z Górnikiem Łęczna [RELACJA NA ŻYWO]Mecz Kotwicy Kołobrzeg z Górnikiem Łęczna zamknie sobotnie zmagania na boiskach pierwszej ligi. Nadmorski zespół zajmuje 10. miejsce w tabeli i przystąpi do spotkania po wysokiej porażce w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia (0:5). Górnik z kolei zajmuje 6. miejsce w tabeli, ale dwa ostatnie mecze przegrał. Oba zespoły dzielą cztery punkty i zrobią wszystko, by dopisać do swojego dorobku kolejne. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu od godz. 19.35.

Tragiczny wypadek autokaru polskiej drużyny. Jest druga ofiara
Piłka nożna 38 min.

Tragiczny wypadek autokaru polskiej drużyny. Jest druga ofiaraNie żyje druga osoba, biorąca udział w tragicznym wypadku, do którego doszło w sobotę między Lechowem a Lechówkiem w gminie Bieliny. Przed 15.00 bus przewożący kilkunastu piłkarzy i sztab trenerski zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Tymoteusz Puchacz nie wyszedł na drugą połowę. Zwrot akcji w 89. minucie
BundesligaBundesliga 1 godz.

Tymoteusz Puchacz nie wyszedł na drugą połowę. Zwrot akcji w 89. minucieW meczu 4. kolejki Bundesligi, rozegranym na Vonovia Ruhrstadion w Bochum, VfL Bochum zremisował z Holstein Kiel 2:2. Spotkanie obfitowało w emocje, a kibice zobaczyli cztery bramki. Benedikt Pichler otworzył wynik meczu dla Holstein Kiel, a Lukas Daschner i Matus Bero odpowiedzieli dla VfL Bochum. Ostateczny wynik ustalił Shuto Machino w 89. minucie. W meczu padło również kilka żółtych kartek, a najwięcej emocji dostarczyły zmiany w składach obu drużyn. Tymoteusz Puchacz rozegrał zaledwie 45 minut.

Oto nowy lider Premier League! Byli bezlitośni dla rywali
Premier LeaguePremier League 1 godz.

Oto nowy lider Premier League! Byli bezlitośni dla rywaliLiverpool FC pewnie pokonał AFC Bournemouth 3:0 w meczu Premier League rozegranym na Anfield. Kluczowym momentem spotkania były dwie bramki Luisa Diaza w pierwszej połowie oraz gol Darwina Nuneza. Mecz obfitował w żółte kartki, a AFC Bournemouth otrzymało ich aż cztery.

Drużyna Matty'ego Casha jest postrachem ligi! Pozycja w tabeli mówi wszystko

Drużyna Matty’ego Casha jest postrachem ligi! Pozycja w tabeli mówi wszystkoW meczu Premier League rozegranym na Villa Park w Birmingham, Aston Villa pokonała Wolverhampton Wanderers 3:1. Spotkanie obfitowało w emocje, a kluczowym momentem była bramka wyrównująca Ollie Watkinsa w 73. minucie. Aston Villa zdobyła wszystkie trzy bramki w drugiej połowie, co przesądziło o ich zwycięstwie. W meczu padło aż dziewięć żółtych kartek.

Alexander Zverev wkracza do gry w Laver Cup. Wielki rewanż! [NA ŻYWO]
Tenis 1 godz.

Alexander Zverev wkracza do gry w Laver Cup. Wielki rewanż! [NA ŻYWO]Alexander Zverev przegrał z Taylorem Fritzem na Wimbledonie i US Open. W sobotę stanie przed szansą na rewanż przeciwko Amerykaninowi w rywalizacji Europy z Resztą Świata podczas Laver Cup. Stawką spotkania będą dwa punkty zdobyte dla którejś z drużyn. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo od godz. 19.

Popis, nokaut, deklasacja. Motor Lublin mistrz, mistrz, mistrz!
Żużel 1 godz.

Popis, nokaut, deklasacja. Motor Lublin mistrz, mistrz, mistrz!To wyczyn, który przejdzie do historii sportu żużlowego w Polsce. Motor Lublin po raz czwarty z rzędu okazał się najlepszy w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych. A styl? Fenomenalny. Lublinianie – uwaga – wygrali pięć wyścigów po 5:1. Gdyby nie posłali do boju rezerwowego w swoim ostatnim, to najpewniej zdobyliby komplet 30 punktów. Rywale nie istnieli.

Festiwal goli w Białymstoku! Kibice łapali się za głowy [SKRÓT MECZU]
EkstraklasaEkstraklasa 1 godz.

Festiwal goli w Białymstoku! Kibice łapali się za głowy [SKRÓT MECZU]Niesamowitych emocji dostarczył kibicom sobotni mecz Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk. Starcie aktualnych mistrzów PKO Bank Polski Ekstraklasy i Betclic 1. Ligi obfitowało w piękne gole, z których trzy padły w drugiej połowie. Zabójcza końcówka gospodarzy sprawiła, że kibice obu drużyn łapali się za głowy

Pokonała Magdę Linette. Teraz zagra o tytuł w Tajlandii

Pokonała Magdę Linette. Teraz zagra o tytuł w TajlandiiRebecca Sramkova, która w 1/8 finału wyeliminowała Magdę Linette, awansowała do finału turnieju WTA na kortach twardych w Hua Hin w Tajlandii. W drugim meczu o trofeum w ciągu tygodnia zmierzy się z Niemką Laurą Siegemund.

Paweł Wąsek wygrał konkurs w Rasnovie! A to nie koniec dobrych wiadomości
Skoki narciarskie 1 godz.

Paweł Wąsek wygrał konkurs w Rasnovie! A to nie koniec dobrych wiadomościPaweł Wąsek najlepszy w Rasnovie! Polski skoczek narciarski po raz pierwszy w karierze zwyciężył w zawodach Letniego Grand Prix! Wąsek triumfował w sobotnim konkursie w rumuńskim Rasnovie (HS97) po skokach na odległość 95 m oraz 92 m, co dało mu awans w klasyfikacji generalnej. Dobrze spisali się też pozostali Biało-Czerwoni. Rozczarowany może być Kacper Juroszek, który po pierwszej serii był dziewiąty.

Cezary Kulesza nie wiedział, co mówić. Historia sprzed lat wyszła na jaw
Piłka nożna 1 godz.

Cezary Kulesza nie wiedział, co mówić. Historia sprzed lat wyszła na jawCezary Kulesza przed tym, jak stanął na czele PZPN, pełnił funkcję prezesa Jagiellonii Białystok. Były reprezentant Polski Maciej Makuszewski w programie „Czas Decyzji” na kanale Meczyki.pl opowiedział zabawną historię na jego temat. Wszystko działo się podczas prezentacji klubu. — Kulesza nie wiedział, co miał mówić — śmiał się piłkarz.

Lando Norris utarł nosa mistrzowi świata. Kibice zadrżeli po jednym zdarzeniu
Formuła 1Formuła 1 1 godz.

Lando Norris utarł nosa mistrzowi świata. Kibice zadrżeli po jednym zdarzeniuWicelider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Formuły 1, Brytyjczyk Lando Norris (McLaren), wygrał kwalifikacje przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Singapuru. Prowadzący w klasyfikacji Holender Max Verstappen (Red Bull) ruszy z drugiego pola. Trzecie miejsce zajął czterokrotny zwycięzca zmagań w Singapurze, Brytyjczyk Lewis Hamilton (Mercedes).

Tak Juventus pożegnał Wojciecha Szczęsnego. Kibice krzyczeli tylko jedno [WIDEO]
Serie ASerie A 1 godz.

Tak Juventus pożegnał Wojciecha Szczęsnego. Kibice krzyczeli tylko jedno [WIDEO]Przy wypełnionym po brzegi stadionie, przed wielkim hitem Serie A i z największymi honorami. Na tak wyjątkowe pożegnanie w Juventusie mogą liczyć nieliczni. A stało się to udziałem Wojciecha Szczęsnego. — Otrzymałem od Was takie wsparcie przez tyle lat, że swoimi interwencjami nie jestem w stanie się odpłacić — mówił wyraźnie wzruszony na środku boiska polski bramkarz, który otrzymał szczególny upominek. Fani głośno skandowali jego nazwisko. To trzeba zobaczyć.