28 września, 2024
Bez Rodry i de Bruyne’a – bez zwycięstwa. Manchester City rozegrał mecz Premier League thumbnail

Lider stracił punkty w meczu z Newcastle„, informuje: sport.ua

Odbył się mecz 6. rundy ligi angielskiej pomiędzy Newcastle i Manchesterem City. Goście zmuszeni do gry bez kluczowych pomocników Rodry i Kevina de Bruyne stracili dwa punkty i zremisowali 1:1.

Pod koniec pierwszej połowy obrońca Manchesteru Joshko Guardiol wykonał świetną akcję w polu karnym, ale w drugiej połowie Anthony Gordon zdobył rzuty karne i zmienił wynik.

Liderem pozostaje Manchester City z 14 punktami, Newcastle z 11 punktami i miejscem w pierwszej piątce.