24 października, 2024
WIDEO. Hat-trick Rafinhy i asysta Yamala. Barcelona wysłała Bayern na czwarte miejsce thumbnail

Brazylijczyk trafił do Monachium w 56. minucie, po doskonałym podaniu Lamina„, informuje: sport.ua

WIDEO. Hat-trick Rafinhy i asysta Yamala. Barcelona wysłała Bayern na czwarte miejsce Brazylijczyk trafił do Monachium w 56. minucie, po doskonałym podaniu Lamina

WIDEO. Hat-trick Rafinhy i asysta Yamala. Barcelona wysłała Bayern na czwarte miejsce Getty Images/Global Images Ukraina. Rafinha

23 października odbędzie się mecz III rundy Liga Mistrzów 2024/25 pomiędzy zespołami Barcelona I Bawaria.

Wszystkie najważniejsze momenty meczu są dostępne w trybie na żywo Telegram Sport.ua

Zespoły grają na Stadionie Olimpijskim w Katalonii. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00 czasu kijowskiego.

W 56. minucie podwyższył wynik na 4:1 dla gospodarzy Rafinhaa Lamin Yamal zapewnił mu doskonałą asystę.

Brazylijczyk strzelił w tym meczu hat-tricka!

❗️ WIDEO. Hat-trick Rafinhy i asysta Yamala. Barcelona wysłała Bayern na czwarte miejsce