24 października, 2024
WYNIKI NA ŻYWO Ligi Mistrzów: Haaland zdobywa OBURZĄCEGO gola w zwycięstwie, Nunez zdobywa zwycięzcę Reds, Barca THRASH Bayern thumbnail

Blog na żywo Śledź całą akcję na naszym blogu na żywo poniżej… Aktualizacja: 22:04, 23 października 2024 Piłka nożna LIGI MISTRZÓW powróciła na kolejny wieczór pełen akcji, a Erling Haaland po raz kolejny skradł show niesamowitym golem. Liverpool pod wodzą Arne Slota wygrał z Darwinem Nunezem na protokole, ale dopiero po Lois Opendzie”, — informuje: www.thesun.co.uk

Blog na żywo

Śledź całą akcję na naszym blogu na żywo poniżej…

• Zaktualizowano: 22:04, 23 października 2024 r
Piłka nożna LIGI MISTRZÓW powróciła na kolejny wieczór pełen wrażeń, a Erling Haaland po raz kolejny skradł show niesamowitym golem.

Liverpool pod wodzą Arne Slota wygrał z Darwinem Nunezem na protokole, ale dopiero po tym, jak Lois Openda nie uznała gola w końcówce.

Haaland NIESAMOWICIE strzelił piętą w tył w locie, gdy Manchester City Pepa Guardioli wszczął zamieszki przeciwko Sparcie Praga.

W innym przypadku Bayern Monachium Harry’ego Kane’a został pokonany przez Barcelonę, a Raphinha strzelił hat-tricka na Camp Nou.

• Telewizja/strumień: TNT Sport/Discovery+/Amazon Prime
  • Godziny rozpoczęcia: 17:45/20:00 czasu BST

Śledź nasz blog na żywo poniżej…

• Dużo radości dla ArneMenedżer Liverpoolu Arne Slot przyznał, że był zachwycony kolejnym sukcesem jego drużyny w Lidze Mistrzów.

Zwycięstwo 1:0 z RB Lipsk daje The Reds awans na drugie miejsce w fazie ligowej, ustępując jedynie Aston Villi pod względem różnicy bramek.

Przede wszystkim bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. W Lipsku rozegraliśmy trudny mecz wyjazdowy z drużyną z grupy pierwszej. Poza ostatnimi minutami kontrolowaliśmy grę w dużej części. Potrzebowaliśmy Virgila [van Dijk] i Abrahama [Konate] i nasz bramkarz [Caoimhín Kelleher]. Gdybyśmy opuścili to miejsce z remisem, czulibyśmy się, jakbyśmy coś stracili.

Arne SlotSport TNT

• Raphinha wpada w szałPo sześciu porażkach z rzędu z Bayernem Monachium – ostatnich czterech bez zdobycia gola – Barcelona z rykiem wróciła do formy i pokonała swoich europejskich zawodników wagi ciężkiej.

Zdobywając hat-tricka, Raphinha staje się dopiero czwartym zawodnikiem w historii Pucharu Europy/Ligi Mistrzów, który strzelił hat-tricka przeciwko Bayernowi Monachium, po Royu Makaay’u w 2002 r., Sergio Aguero w 2014 r. i Cristiano Ronaldo w 2017 r.

• Młodzi chłopcy 0-1 Inter
  • 90+3 – GOL! Benfica 1-3 FEENOORDDwa gole dla Antoni Milamboi trzy duże, duże punkty dla Feyenoordu.

Benfica rzucała liczbami w poszukiwaniu wyrównującego gola, na który nie zasługiwała, a holenderska drużyna kontratakowała i przypieczętowała zwycięstwo, które z całą pewnością osiągnęli.

Dziewiętnastoletni Milambo po raz kolejny pokazał, że potrafi wykończyć piłkę, trafiając w prawy dolny róg obok nieruchomego Anatolii Trubina.

• 89 – CEL! Atletico Madryt 1-3 LILLEJonathan Dawid przypieczętowuje niezapomniany wieczór dla Lille!

Kanadyjski napastnik swoją drugą bramkę w nocy zdobył po odbiciu, co przypieczętowało kolejny występ w Madrycie dla drużyny Bruno Genesio.

LOSC po pokonaniu Realu i Atleti ma sześć punktów w Lidze Mistrzów!

• 90+3 – GOL! Młodzi chłopcy 0-1 INTERInter wygrał to aż do śmierci!

Lautaro Martínez stworzył ostatnią okazję, sprytnie wykonując piętę w lewą stronę, umożliwiając Federico Dimarco dośrodkowanie Marcusa Thurama zgrupować się na pobliskim słupku – połączenie trzech zmienników!

To takie okrutne wobec Young Boys. Gospodarze są załamani.

• 88 – CEL! MAN CITY 5:0 Sparta PragaPięć dla Manchesteru City!

Po nagraniu dziś wieczorem dwóch asyst, Mateusza Nunesa wpisuje się na listę strzelców.

To dobitne wykończenie rzutu karnego byłego zawodnika Wolves, który wbiega w lewy górny róg po faulu Angelo Preciado.

• 84 – CEL! RB Salzburg 0-2 DINAMO ZAGRZEBMecz w Salzburgu dobiegł końca. Czy może to być także koniec Pepa Lijndersa?

Były asystent Jurgena Kloppa przeżywa trudny okres, odkąd objął stery w Austrii, a kolejna porażka w Lidze Mistrzów tutaj nie pomoże.

Z perspektywy Zagrzebia to wspaniały gol. Po użyciu dodatkowego człowieka z przeciążeniem ataku, Sandro Kulenović planuje piękno poza zastępczą stoperką Janis Blaswich.

• 71 – CEL! Atletico Madryt 1:2 LILLELille odwróciło sytuację na Metropolitano!

Drugi mecz z rzędu w Lidze Mistrzów Jonathan Dawid wykorzystał rzut karny, dzięki któremu francuska drużyna jest o krok od słynnego zwycięstwa z madryckim przeciwnikiem.

Tak naprawdę przyznanie rzutu karnego nie budzi wątpliwości, biorąc pod uwagę ani zagranie ręką, ani faul, który został uznany za wyraźny w powtórce, ale Lille nie przejmuje się tym ani trochę.

Mają mniej niż 20 minut, zanim będą mogli wysłać Atletico do szatni, tak jak to zrobili z Realem.

• 66 – CEL! BENFICA 2:1 FeyenoordBenfica wraca do rywalizacji na Estadio da Luz.

• Najnowsze wyniki – RB Salzburg 0-1 Dinamo ZagrzebWieczór w Salzburgu/kampania/sezon Ligi Mistrzów stają się coraz gorsze.

Zespół austriacki ma obecnie do dyspozycji dziesięciu zawodników po tym, jak bramkarz Alexander Schlager doznał kontuzji i wyleciał z boiska w tym samym incydencie.

• 68 – CEL! MAN CITY 4-0 Sparta PragaŚluzy nie tylko się otworzyły, ale zostały wyrwane z cholernych zawiasów.

Erlinga Haalanda ma swoją drugą część wieczoru i ta jest znacznie bardziej rutynowa.

• 61 – CEL! Atletico Madryt 1:1 LILLEEdon Żegrova dorównuje pięknem!

• 64 – CEL! MAN CITY 3:0 Sparta PragaW Manchesterze otwarto śluzy.

Johna Stonesa to człowiek, który nie może przestać strzelać, a teraz obrońca zmienił się jak kulturalny środkowy napastnik.

Matheus Nunes dośrodkowuje z lewej strony, a Stones uderza głową w górny róg bramki Petera Vindahla.

• 56 – CEL! BARCELONA 4:1 Bayern MonachiumHat-trick dla Rafinha! A Brazylijczyk pokazuje tutaj Vincenta Kompany’ego i jego wysoką prasę w wielkim stylu!

Bayern miał piłkę w okolicach pola karnego Barcelony, ale trzy podania później Manuel Neuer wybił piłkę ze swojej siatki. Ponownie.

Fantastyczny finisz Raphinhy, który panuje nad klatką piersiową i oddaje mocny strzał w dolny róg z 20 metrów.

• 58 – CEL! MAN CITY 2:0 Sparta Praga58. Jest drugi moment – ​​i koniec suszy bramkowej Erlinga Haalanda!

I szczerze mówiąc, nawet nie wiem, jak opisać to, co właśnie zrobił Norweg.

Ktoś zasugerował Haalandowi „akrobatyczny obcas w tył”, który stracił wszystkie nogi, gdy odwrócił się i skręcił w powietrzu, po czym minął Petera Vindahla.

• Najnowsze wyniki – Man City 1-0 Sparta Praga55. Manchester City w dalszym ciągu dominuje na Etihad, ale jeszcze nie zdobył drugiego, zabójczego gola.

Nathan Ake myślał, że trafił w bramkę na początku drugiej połowy, ale jego uderzenie po strzale w drugiej próbie zostało wykluczone z gry w piłkę ręczną.

• Najnowsze wyniki – Young Boys 0-0 Inter48. W Szwajcarii mecz pozostaje bezbramkowy – ale tylko dzięki błyskotliwości Davida von Ballmoosa!

Bramkarz Young Boys właśnie obronił rzut karny Marko Arnautovica znakomitą obroną jedną ręką po lewej stronie, a następnie podskoczył, aby powstrzymać Denzila Dumfriesa.

• 49 – CEL! RB Salzburg 0-1 DINAMO ZAGRZEBImpas w Austrii został przełamany, a Red Bull Salzburg stoi przed trzecią porażką z rzędu w nowej fazie Ligi Mistrzów.

Sandro Kulenović strzelcem bramki jest kontratak Stefana Ristovskiego z prawej strony.

Czy Chorwaci mogą utrzymać zwycięstwo na wyjeździe, które pomoże im zapomnieć o ich ostatnim wyjazdowym meczu w rozgrywkach, czyli porażce z Bayernem 9:2 w zeszłym miesiącu?

• Najnowsze wyniki – RB Lipsk 0:1 LIVERPOOL47. Druga połowa rozpoczęła się na boisku, a w Niemczech Liverpool będzie miał nadzieję na rozegranie aż 45 minut tak jak w pierwszej połowie.

Należy pamiętać, że The Reds byli bardzo niezadowoleni, że w pierwszej połowie nie przyznano im rzutu karnego za ewidentny faul na Darwinie Nunezie.

• Wyniki do przerwyPrzez pierwsze 45 minut dzisiejszego wieczoru mecz był szybki i wściekły, a oto stan gry na siedem meczów do przerwy.

• Athletic Madryt 1:0 Lille
    • Barcelona 3-1 Bayern Monachium
    • Benfica 0:2 Feyenoord
    • Man City 1:0 Sparta Praga
    • RB Salzburg 0:0 Dinamo Zagrzeb
    • Młodzi Chłopcy 0-0 Inter
  • 45 – CEL! BARCELONA 3-1 Bayern MonachiumA teraz mają trzecią!

Nie ma tu nic kontrowersyjnego, ponieważ Barca w dobrym stylu radzi sobie z przekrzywioną obroną Bayernu.

Rewelacyjne podanie dośrodkowane z odległości 60 metrów od Marca Casado pozostawia Raphinhę na akrach przestrzeni po lewej stronie, a on po raz kolejny pędzi do przodu, by zdobyć bramkę.

Zapowiadał się element szczęścia, gdy strzał byłego zawodnika Leeds odbił się od jego stopy i przeszedł przez nogi Dayota Upamecano, pokonując Manuela Neuera.

Ale Barcelonie to nie przeszkadza. Mają światło dzienne przeciwko swoim europejskim rywalom.

• 36 – CEL! BARCELONA 2:1 Bayern MonachiumBarca odzyskuje prowadzenie na Camp Nou – w kontrowersyjnych okolicznościach!

Kim Min-Jae nie radzi sobie z długą piłką do przodu, a Feemin Lopez szturcha piłkę poza Manuela Neuera Roberta Lewandowskiego aby przeciwstawić się swojemu byłemu klubowi.

Jednak powtórki pokazują, że Kim otrzymał najlżejsze szturchnięcie w plecy od Lopeza, gdy wstał i odbił się głową, co go tym samym zniechęciło.

Kontakt jest miękki, ale Bayern uważa, że ​​to wystarczy, aby wpłynąć na grę. Oni dymią!

• 33 – CEL! Benfica 0-2 FeyenoordPo zawrotnych emocjach, jakie trzy tygodnie temu dały Atletico Madryt, trzecia kolejka Ligi Mistrzów dla Benfiki szybko nabiera tempa.

Portugalska drużyna ma dwie straty na własnym boisku Antoni Milambo przechwalając się swoimi rzeczami.

Nastolatek świetnie radzi sobie z prześlizgiwaniem się obok obrońcy, a następnie uderza Anatolijem Trubinem.

• 27 – CEL! RB Lipsk 0:1 LIVERPOOLChwilę po tym, jak gospodarze zobaczyli prawidłowo zdobytą bramkę, Liverpool prowadził w Lipsku.

Mo Salah amortyzuje strzałem Kostasa Tsimikasa głową i gotowe Darwina Nuneza na drugim słupku, aby przebić linię.