Kompani wygłosił brawurową wypowiedź po wielkim zwycięstwie Bayernu thumbnail
Piłka nożna

Kompani wygłosił brawurową wypowiedź po wielkim zwycięstwie Bayernu

Monachium pokonało „Bochum” wynikiem 5:0„, informuje: sport.ua

Główny trener „Bayern” Firma Wincenty ocenił istotne zwycięstwo drużyny nad Bochum (5:0) w meczu 8. rundy mistrzostw Niemiec.

„To był mecz, który potraktowaliśmy bardzo poważnie. W ciągu ostatnich trzech lat przegraliśmy tu dwa razy, więc nie można było lekceważyć przeciwnika. W pierwszej połowie straciliśmy dobrą okazję, ale podobało mi się, że zachowaliśmy spokój.

„Bochum” był gotowy, mocno nas nacisnął i ruszył na pojedynek. Popełnili kilka fauli, ale jako były obrońca mogę to docenić. Pracę zakończyliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. Jestem zadowolony z wyniku i bramek. Chcemy po prostu kontynuować działalność w tym samym duchu” – powiedział Kompany.

Wcześniej w obronie obecnego legendarnego zawodnika „Bayern” stanął Vincent Kompany.