22 września, 2024
Dwa gole Roberta Lewandowskiego! Popis w meczu Barcelony (WIDEO) thumbnail

Dwa gole Roberta Lewandowskiego! Popis w meczu Barcelony (WIDEO)

Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelony z Villarrealem! Napastnik reprezentacji Polski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie niedzielnego starcia La Liga. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Dumy Katalonii. Lewandowski rozegrał cały mecz i po przerwie zmarnował rzut karny.”, — informuje: www.polsatsport.pl

Lewandowski otworzył wynik meczu w 20. minucie meczu. Doświadczony snajper jeszcze w pierwszej połowie podwyższył wynik. Kwadrans później po raz drugi pokonał Diego Conde.

Chwilę później Villarreal zmniejszył straty. Na listę strzelców wpisał się Ayoze Perez.

Jeszcze przed przerwą groźnej kontuzji nabawił się golkiper Barcelony Marc-Andre ter Stegen. Niemiecki bramkarz opuścił boisko na noszach, a do bramki Barcelony w jego miejsce wszedł Inaki Pena.

Jak się okazało, jeszcze więcej działo się w drugiej połowie. Wynik na 3:1 dla Barcelony podwyższył Pablo Torre. Kilka minut później Lewandowski zmarnował karnego, trafiając w słupek. W ostatnim kwadransie dwa trafienia dla podopiecznych Hansiego Flicka zanotował Raphinha i mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 5:1.

Gole Lewandowskiego w meczu z Villarealem: BS, Polsat Sport