27 września, 2024
Dynamo Kijów uległo Lazio w Lidze Europy thumbnail
Wiadomości z Ukrainy

Dynamo Kijów uległo Lazio w Lidze Europy

„Dynamo” Kijów zostało pokonane przez „Lazio” w Lidze Europy „Dynamo” Kijów przegrało z „Lazio” wynikiem 0:3 w pierwszej rundzie Ligi Europy. Wszystkie trzy gole padły w pierwszej połowie. „Dynamo” swój kolejny mecz rozegra 3 października przeciwko „Hoffenheim”.„, informuje: unn.ua

Dynamo Kijów uległo Lazio w Lidze EuropyDynamo Kijów przegrało z Lazio 0:3 w pierwszej rundzie Ligi Europy. Wszystkie trzy gole padły w pierwszej połowie. „Dynamo” swój kolejny mecz rozegra 3 października przeciwko „Hoffenheim”.

Dynamo Kijów zostało pokonane przez Lazio w pierwszej rundzie Ligi Europy. O tym informuje Ukraiński Związek Piłki Nożnej UNN.

Bliższe dane

W meczu I rundy Ligi Europy „Dynamo” Kijów uległo włoskiemu klubowi „Lazio” wynikiem 0:3. Pierwsza połowa okazała się nieudana dla Kijowa, który przed przerwą stracił wszystkie trzy gole.

Kolejny mecz dla „Dynama” odbędzie się 3 października, kiedy zespół zmierzy się z Hoffenheim.

„Dynamo” Kijów dowiedziało się o swoich przeciwnikach w zaktualizowanej Lidze Europy30 sierpnia 2024, 12:10 • 10508 wyświetleń