24 października, 2024
Gole Roberta Lewandowskiego! Kolejne bramki w barwach Barcelony (WIDEO) thumbnail

Gole Roberta Lewandowskiego! Kolejne bramki w barwach Barcelony (WIDEO)

Robert Lewandowski otworzył wynik meczu Barcelona – Sevilla. Napastnik Dumy Katalonii strzelił gola z rzutu karnego. Jeszcze w pierwszej połowie wpisał się na listę strzelców po raz drugi.”, — informuje: www.polsatsport.pl

Robert Lewandowski otworzył wynik meczu Barcelona – Sevilla.

Do sytuacji doszło w 24. minucie pierwszej połowy. Sędzia podyktował rzut karny, a do jedenastki podszedł Lewandowski. Doświadczony napastnik w swoim stylu zachował zimną krew i pokonał golkipera Sevilli.

Dla Lewandowskiego był to gol numer 13 w tym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w sezonie 2024/2025.

Chwilę później było już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem gola zza pola karnego strzelił Pedri. Jak się okazało, trafienie Lewandowskiego z rzutu karnego nie było jego jedynym w tym meczu. W 39. minucie były napastnik Bayernu Monachium podwyższył rezultat na 3:0.

Gole Lewandowskiego w meczu Barcelona – Sevilla: Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo… Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza wideo… Mecz zakończył się wygraną Barcelony 5:1.