22 września, 2024
Liverpool - Bournemouth 3:0 Bramki wideo i recenzja meczu Premier League thumbnail
Piłka nożna

Liverpool – Bournemouth 3:0 Bramki wideo i recenzja meczu Premier League

Football.ua prezentuje film z najlepszych momentów meczu o mistrzostwo Anglii, który odbył się 21 września 2024 roku.„, informuje: football.ua

Liverpool przeciwko Bournemouth, Getty Images

Liverpool przeciwko Bournemouth, Getty Images 21 września 2024, 22:49

W ramach piątej rundy angielskiej Premier League Liverpool gościł Bournemouth i zadał mu miażdżącą porażkę.

Gospodarze zdołali zapisać końcowy wynik na tablicy wyników na podstawie wyników pierwszej połowy. Diaz w ciągu dwóch minut zdobył podwójną bramkę, po czym Núñez powiększył przewagę drużyny Arne Sloty.

Następnie Liverpool zmierzy się z Wolverhampton w Premier League, a Bournemouth podejmie Southampton.

Oto film z najlepszych momentów meczu Liverpoolu z Bournemouth w 5. rundzie angielskiej Premier League 2024/25:

Liverpool — Bournemouth 3:0
Cele: Diaz, 27, 28, Nunes, 37

Liverpool: Kelleher – Alexander-Arnold, van Dijk, Konate, Robertson – Gravenberch, McAllister – Salah, Soboslai (Jones, 61), Diaz (Hakpo, 73) – Nunez (Chiesa, 72).

Bournemouth: Arrizabalaga — Araujo (Smith, 69), Zabarny, Heysen, Kerkez — Christie (Scott, 69), Cook — Semenho (Sinisterra, 70), Tavernier, Kluivert (Ouattara, 46) — Evanilson (Unal, 75).

Ostrzeżenia: Konate – Christie, Kluivert, Geisen, Cook