28 września, 2024
Manchester City stracił punkty w wyjazdowym meczu z Newcastle thumbnail

Manchester City stracił punkty w wyjazdowym meczu z Newcastle

Dzięki zrealizowanemu karnemu „Sroki” mogły liczyć na zdobyty punkt w meczu z aktualnym mistrzem.„, informuje: football.ua

Newcastle przeciwko Manchesterowi City, Getty Images

Newcastle przeciwko Manchesterowi City, Getty Images 28 września 2024, 16:26

W meczu otwarcia szóstej rundy angielskiej Premier League Manchester City odwiedził Newcastle United.

Wynik meczu został otwarty w 35. minucie po odpowiedzi Josko Guardiola na podanie Jacka Grealisha.

Nie pozostawiło to jednak wrażenia, że ​​„czterdziestolatkowie” będą mieli jeszcze nie jedną szansę na powrót do parytetu na tablicy wyników. Tak, po wielu dobrych próbach, Newcastle znalazło swój najlepszy moment w 57. minucie, kiedy Anthony Gordon zdobył dla gospodarzy rzut karny i skutecznie go wykorzystał.

W tym meczu drużyny nie zdobyły więcej punktów, dlatego po końcowym gwizdku zanotowano remis 1:1.

Newcastle United — Manchester City 1:1
Cele: Gordon, 57 (długopis) — Guardiol, 35

Newcastle United: Papież – Trippier (Livramento, 78), Sher, Burn, Hall – Tonali (Longstaff, 77), Guimaraes, Joelinton – Murphy, Gordon, Barnes (Willock, 78)

Manchester City: Ederson – Walker, Diaz, Akanji, Guardiol – Lewis (Doku, 81), Kovacic – Silva, Gundogan (Foden, 66), Grealish (Savinho, 81) – Holandia

Ostrzeżenia: Cher, Guimaraes, Tonali, Joelinton – Ederson, Kovacic, Grealish, Diaz