26 października, 2024
Ona skradła show w meczu z Polkami. Zachwyca nie tylko na boisku (ZDJĘCIA) thumbnail
Piłka nożna

Ona skradła show w meczu z Polkami. Zachwyca nie tylko na boisku (ZDJĘCIA)

W piątek kobieca reprezentacja Polski wygrała z Rumunią 2:1 i zrobiła kolejny krok w kierunku awansu na mistrzostwa Europy. Jedną z gwiazd rumuńskiej kadry jest Teodora Meluta, która zachwyca nie tylko na boisku, ale i w mediach społecznościowych.”, — informuje: www.polsatsport.pl

Meluta ma 25 lat i swoją seniorską karierę zaczynała w Olimpii Cluj, z którą pięciokrotnie zdobyła mistrzostwo kraju. Później grała w Lugano, Timisoarze, a od tego roku reprezentuje barwy tureckiego Fatih Vatan.

W reprezentacji pierwszy raz zagrała w wieku 15 lat i do dzisiaj jest najmłodszą debiutantką w historii kobiecej kadry Rumunii. W meczu z Polską Meluta rozegrała pełne 90 minut. W 30. minucie obejrzała żółtą kartkę.

Meluta, oprócz gry w piłkę nożną, zajmuje się też aktywnym prowadzeniem konta w serwisie Instagram. Jej profil obserwuje blisko 40 tysięcy osób. Piłkarka regularnie dodaje tam zdjęcia zarówno z życia sportowego, jak i prywatnego.