25 października, 2024
Roma — Dynamo Kijów: statystyki z pierwszej połowy thumbnail

Roma — Dynamo Kijów: statystyki z pierwszej połowy

Oto główne liczby z pierwszej połowy meczu Ligi Europy.”, informuje: football.ua

Liga Europy

24 października 2024, 21:08

Roma — Dynamo Kijów: statystyki z pierwszej połowy Oto główne liczby z pierwszej połowy meczu Ligi Europy.

Roma – Dynamo Kijów, Getty Images

Roma – Dynamo Kijów, Getty Images 24 października 2024, 21:08

Przedstawiamy Państwu statystyki z pierwszej połowy meczu trzeciej rundy fazy zasadniczej Ligi Europy pomiędzy włoską Romą a Dynamem Kijów.

Jak wynika z wyników pierwszej połowy, zespół Iwana Jurycza prowadzi dzięki jedynej bramce zdobytej przez ukraińskiego napastnika Artema Dowbyka, który w 23. minucie wykorzystał rzut karny.

Według statystyk „wilki” mają dużą przewagę w posiadaniu piłki, a także w momentach. Roma prowadzi z wynikiem 8:6 w strzałach i 1:1 w strzałach na bramkę.

Mimo to „wilki” miały 18 ataków na bramkę Ruslana Neschereta wobec sześciu dla „biało-niebieskich”.

Statystyki według wyników pierwszej połowy:

NA Football.ua Dostępna jest internetowa transmisja tekstowa meczu Roma – Dynamo Kijów.