Zespół nie rozpoczął sezonu.„, informuje: football.ua

Zespół nie rozpoczął sezonu.

Daniele De Rossi, Getty Images

Daniele De Rossi, Getty Images 18 września 2024, 10:15

Włoska Roma na początku nowego sezonu Serie A pokazała wyjątkowo rozczarowujące wyniki.

Wilkom Daniele De Rossiego nie udało się wygrać żadnego z pierwszych czterech meczów ligowych, trzykrotnie remisując z Cagliari, Juventusem (dwa razy 0:0) i Genuą (1:1) na wyjeździe, a także przegrywając z Empoli na własnym boisku (1 :2).

Nadzieje na poprawę gry nowego klubu ukraińskiego napastnika Artema Dowbyka pokładano już po zakończeniu wrześniowej przerwy reprezentacyjnej, jednak cud w Genui nigdy nie nastąpił.

W rezultacie w środku tygodnia roboczego zarząd Romy podjął decyzję o zakończeniu współpracy z głównym trenerem Daniele De Rossim.

Przypomnijmy, że 41-letni specjalista przejął zespół po zwolnieniu Jose Mourinho w połowie stycznia br.

Następny mecz Roma rozegra u siebie z Friulian Udinese 22 września.