24 października, 2024
Ukrainiec Julian Bojko zdobył „złoto” Mistrzostw Europy w snookerze thumbnail
Wiadomości z Ukrainy

Ukrainiec Julian Bojko zdobył „złoto” Mistrzostw Europy w snookerze

Ukrainiec Julian Bojko zdobył „złoto” na Mistrzostwach Europy w snookerze Julian Bojko zdobył złoty medal w dyscyplinie Shoot Out podczas kontynentalnych mistrzostw w snookerze w Portugalii. W finale pewnie pokonał Anglika Craiga Stedmana z wynikiem 49:5.„, informuje: unn.ua

Kontynentalne mistrzostwa w snookerze trwają w Portugalii, gdzie ukraiński sportowiec Julian Bojko zdobył złoty medal w dyscyplinie Shoot Out. O tym informuje Federacja Bilardowa Ukrainy, przekazuje UNN.

Bliższe dane

Według informacji jego występ na turnieju okazał się imponujący: Bojko rozegrał cztery mecze, z których wszystkie zakończyły się jego zwycięstwem, w tym półfinałem.

W meczu finałowym zawodnik spotkał się z reprezentantem Anglii Craigiem Stedmanem. Bojko pokazał doskonałą grę i pewnie pokonał swojego przeciwnika wynikiem 49:5, stając się nowym mistrzem Europy.

Dziś w Portugalii rozpoczęły się drużynowe mistrzostwa Europy w snookerze, gdzie Julian zmierzy się z Denysem Chmelewskim. Drugą ukraińską drużynę reprezentują Anton Kazakow i Mychajło Larkow.

Ukraina zdobyła „brąz” na Mistrzostwach Europy w Bilardie25 marca 2024, 18:03 • 25928 wyświetleń