29 września, 2024
WYNIKI NA ŻYWO turnieju British Open Snooker 2024: Mark Selby PROWADZI Johna Higginsa w pełnym napięcia finale, zdobywając nagrodę w wysokości 100 tys. funtów w parach – aktualizacje thumbnail

Blog na żywo Jon Boon, autor artykułów Zaktualizowano: 18:29, 29 września 2024 r. Turniej British Open Snooker wkracza w ostatni dzień, a dwie największe gwiazdy tego sportu walczą o jackpot o wartości 100 000 funtów. John Higgins będzie chciał pobić rekord tytułów British Open, gdy w dzisiejszym wyczekiwanym finale zmierzy się z Markiem Selbym.”, — informuje: www.thesun.co.uk

Blog na żywo

• Zaktualizowano: 18:29, 29 września 2024 r
W finałowy dzień turnieju British Open Snooker wkroczyły dwie największe gwiazdy tego sportu, które zmierzą się z jackpotem wynoszącym 100 000 funtów.

John Higgins będzie chciał pobić rekord tytułów British Open, gdy w dzisiejszym wyczekiwanym finale zmierzy się z Markiem Selbym.

Podczas gdy Selby będzie chciał zdobyć o jeden wynik lepszy wynik niż swoje wicemistrzostwo w zeszłym roku na dużym turnieju w Cheltenham.

• Czas rozpoczęcia: Od 19:00 czasu polskiego
  • Telewizja/strumień: Sesja poranna ITV4 / sesja wieczorna ITV3 / strumień ITVX

SPECJALNA KASYNO — NAJLEPSZE OFERTY POWITANIA W KASYNIE

Śledź nasz blog na żywo poniżej…

• Pamiętać…Akcja rozpoczyna się ponownie o godzinie 19:00 w ramach sesji wieczornej.

Czy Higgins może powrócić na boisko?

Nagroda do zgarnięcia wynosi 100 000 funtów.

• Statystyki meczowe

• Selby 5-3 Higgins (135-0)Selby ponownie ustanawia przewagę dwóch klatek, kończąc sesję świetną przerwą na 135.

• Selby 4-3 Higgins (29-0)Choć początkowo nie wydawał się grać, Selby wbija czerwoną kartkę w narożną kieszeń, aby podtrzymać przerwę.

• Selby 4-3 Higgins (1-0)Genialna długa pula sprawia, że ​​Selby otwiera wynik w ostatniej klatce sesji.

• Selby 4-3 Higgins (0-110)Higgins mija stulecie, zanim nadejdzie biała bila, mając przy sobie tylko niebieską, różową i czarną bilę, ale mimo to wygrywa frejm.

• Selby 4-2 Higginsa (0-50)Higgins osiąga 50 z 49 przełamaniem i ma jeszcze kilka korzystnie ustawionych czerwonych.

• Selby 4-2 Higgins (0-1)Higgins otwiera wynik w przedostatnim fragmencie sesji popołudniowej.

• Selby 4:2 Higgins (88-43)Selby oczyszcza stół, zabezpieczając frejma breakiem na 88 i przesuwając się o dwa frejmy.

• Selby 3-2 Higgins (50-43)Selby wykorzystuje swoją szansę w pełni, odzyskując prowadzenie Higginsa, po czym sam wychodzi na prowadzenie w kadrze.

• Selby 3-2 Higgins (0-43)Słaby strzał w grupę czerwonych zakończył przerwę Higginsa na 43.

• Selby 3-2 Higgins (0-8)Po przegranych kolejnych klatkach Higgins wchodzi na szachownicy na początku szóstej sekty.

• Selby 3-2 Higgins (137-0)Bezbłędne stulecie Selby’ego po przełamaniu 137 punktów pozwala mu odzyskać prowadzenie w Cheltenham.

• Selby 2:2 Higgins (55-0)Selby zbliża się do bramki po tym, jak pokazuje swoją klasę na czerwonych.

• Selby 2:2 Higgins (9-0)Wracamy do gry po przerwie w połowie sesji, a Selby szybko rozpoczyna piątą klatkę.

• Selby 2:2 Higgins (85-1)Selby z frustracji uderza w stół po tym, jak o włos nie trafił na ostatnią czerwoną kartkę, ale po przełamaniu 85 punktów wyrównał mecz w połowie sesji.

• Selby 1-2 Higgins (61-1)Jester z Leicester w dalszym ciągu powiększa swój wynik, wrzucając czerwone kartki za czerwonymi.

• Selby 1-2 Higgins (11-1)Selby wykonuje ruch długą czerwoną kartką w róg, aby dostać się na szachownicę, a następnie wyjść na boisko w bramce.

• Selby 1-2 Higgins (0-1)Napięty początek czwartej klatki, w którym obaj gracze toczą walkę o bezpieczeństwo.

• Selby 1-2 Higgins (10-61)Higgins dodaje kolejną czerwoną kartkę, aby zamknąć bramkę i objąć prowadzenie.

• Selby 1-1 Higgins (10-60)Selby zmniejsza prowadzenie Higginsa, ale nie może zbudować potrzebnej dynamiki, ponieważ jego przerwa kończy się na 10.

• Selby 1-1 Higgins (0-60)Przerwa Higginsa dobiega końca po 60, aby Selby mógł wrócić do stołu.

• Selby 1-1 Higgins (0-39)Lepsze wskazówki Higginsa, który stara się zdobywać bramki jeden po drugim.

• Selby 1-1 Higgins (0-9)Higgins kontynuuje to samo, co przerwał, solidnie rozpoczynając trzecią klatkę.

• Selby 1-1 Higgins (0-84)Higgins nie ma stulecia, bo nie trafia, ale i tak zrobił więcej niż wystarczająco, aby wyrównać mecz.