21 września, 2024
8:0! Zespół Polaka zdeklasował rywala thumbnail

8:0! Zespół Polaka zdeklasował rywala

Drużyna OGC Nice, z bramkarzem Marcinem Bułką w składzie, wygrała u siebie w 5. kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej z Saint-Etienne 8:0. Gospodarze sześć bramek zdobyli już w pierwszej połowie.”, — informuje: www.polsatsport.pl

Bułka nie miał wiele pracy. Rywale oddali tylko jeden celny strzał na jego bramkę.

W tabeli Nice zajmuje piąte miejsce. Saint-Etienne jest 16. Z kompletem czterech zwycięstw prowadzi Paris Saint-Germain. Obrońcy tytułu w sobotę zmierzą się na wyjeździe z Reims.