20 września, 2024
Shandruk opowiadał o problemach Veresa na początku sezonu UPL thumbnail

Shandruk opowiadał o problemach Veresa na początku sezonu UPL

Trener „Weresy” – o porażce z „Polesją”„, informuje: sport.ua

Pełniący obowiązki głównego trenera drużyny „Veres” Olega Shandruka podzielił się wrażeniami z meczu z „Polesiem” (1:2) w 6. kolejce ukraińskiej Premier League.

„Porażka, której na pewno się nie wstydzisz? Prawdę mówiąc, nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Porażka jest porażką, szybko zapomina się o meczu, choć dzisiaj naprawdę wyglądał dobrze.

Czy rozumiesz, co wydarzyło się po przerwie? To jest nasz problem. Nie mamy jeszcze kompletnej gry. Jeśli przez 90 minut będziemy wyglądać tak, jak w pierwszej połowie, to możemy mieć nadzieję i liczyć na więcej zwycięstw w mistrzostwach.

Mieliśmy dobre minuty z Levym Berehem, aż do drugiej straconej bramki. Powiedziałbym, że doskonałe minuty. Ale mecz trwa 90 minut. Mamy z tym problemy, musimy nad tym popracować, także psychicznie” – powiedział Shandruk.

Jak wiadomo, jako pierwszy w meczu odniósł sukces Veres, który objął prowadzenie już w 6. minucie. Jednak po przerwie podopieczni „Polesi” strzelili dwa gole i odnieśli świadome zwycięstwo – 2:1.

„Polesie” zostało liderem UPL, „Veres” – 13. miejsce.