Surkis: Widziałem, że Bilovar leży na stole lekarskim, ma dużego siniaka – nie można tak grać thumbnail

Komentarz prezesa Dynamo na temat gorących kroków Classica.„, informuje: football.ua

Komentarz prezesa Dynamo na temat gorących kroków Classica.

IHOR SURKIS, ZDJĘCIE DYNAMO

IHOR SURKIS, ZDJĘCIE DYNAMO 28 października 2024, 15:02

Prezes Dynama Ihor Surkis skomentował „ukraiński klasyk”, który zakończył się remisem 1:1.

„Szachtar miał więcej szans w pierwszej połowie, a w drugiej strzelili nielogicznego gola. Raczej mogli się wyróżnić bramką w pierwszej połowie. Ale my też mogliśmy strzelić gola – Wołoszyn powinien był wyrównać. Mecz był wyrównany. To nie nasza wina, że ​​wysłaliśmy zawodnika Szachtara. Niech to zrozumieją.

Liga Europy? Musimy się skoncentrować, grać o wynik i zdobywać punkty nie tylko dla skarbnicy klubu, ale także dla rankingu Ukrainy. Trzeba grać od pierwszej do ostatniej minuty. Mamy chłopaków, którzy mogą się nawzajem zastąpić. Mam nadzieję, że naprawimy swoje sprawy także w Pucharze Europy.

Usunięcie Kryskiwa? Widziałem, że Bilovar również leżał na stole lekarskim, miał poważnego siniaka. Nie można tak grać, uderzać w nogi od tyłu. Nie upiększa to naszej piłki nożnej ani sportu w ogóle” – stwierdził Surkis.

Dynamo Kijów — Szachtar 1:1 Film z bramkami i relacja z meczu UPL