26 października, 2024
Tottenham – AZ Alkmaar – 1:0. Jak grał 17-latek? Nagie wideo thumbnail

Tottenham – AZ Alkmaar – 1:0. Jak grał 17-latek? Nagie wideo

Obejrzyj wideorecenzję meczu III rundy Ligi Europy”, informuje: sport.ua

24 października rozegrany został mecz III rundy Ligi Europy, w którym Anglicy „Tottenhamu» i niderlandzki «AZ Alkmaar„. Gospodarze odnieśli trudne zwycięstwo z wynikiem 1:0.

Jedyny gol w meczu padł w 53. minucie – napastnik Tottenhamu Richarlison spokojnie wykorzystał rzut karny. Co ciekawe, niemal cały mecz (87 minut) rozegrała 17-letnia geniusza gospodarzy Maika Moore. Angielski skrzydłowy coraz częściej włącza się do podstawowego składu – w tym sezonie rozegrał 3 mecze w Lidze Europejskiej i 3 w Championship Anglii.

„Tottenham” zdobył 9 punktów i awansował na drugie miejsce w tabeli. „AZ Alkmaar” z 3 punktami zajmuje dopiero 24. miejsce.