29 września, 2024
Bolesna porażka drużyny Karola Linettego! Rzymianie przerwli ich passę thumbnail

Bolesna porażka drużyny Karola Linettego! Rzymianie przerwli ich passę

W emocjonującym meczu Serie A, Lazio Rzym pokonało Torino 3:2 na Stadio Olimpico Grande Torino. Spotkanie obfitowało w kluczowe momenty i zwroty akcji, a ostatecznie to goście z Rzymu zdobyli trzy punkty. ]]>”, — informuje: przegladsportowy.onet.pl

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaSerie ABolesna porażka drużyny Karola Linettego! Rzymianie przerwli ich passę

Serie A

PAP/EPA/ALESSANDRO DI MARCOPAP/EPA/ALESSANDRO DI MARCO (Foto: PAP (zdjęcia) – PS.Onet.pl)
  • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

Sytuacja przedmeczowaW ostatnich pięciu meczach Torino odniosło 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 1:2 z Empoli w Coppa Italia. Lazio Rzym w tym samym okresie wygrało 3 razy, raz zremisowało i raz przegrało, a ich ostatnie spotkanie to zwycięstwo 3:0 nad Dynamo Kijów w Lidze Europy.

W ostatnich dziewięciu bezpośrednich spotkaniach, Lazio Rzym wygrało cztery razy, Torino raz, a cztery mecze zakończyły się remisem.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kluczowe momentyJuż w 8. minucie Matteo Guendouzi otworzył wynik meczu po asyście Nuno Tavaresa, dając prowadzenie Lazio. W 60. minucie Boulaye Dia podwyższył na 2:0 po podaniu Gustava Isaksena. Torino odpowiedziało w 67. minucie, gdy Che Adams zdobył bramkę po asyście Nikoli Vlasicia. W 74. minucie Paolo Vanoli z Torino otrzymał drugą żółtą kartkę. W 89. minucie Tijjani Noslin strzelił trzecią bramkę dla Lazio po asyście Matiasa Vecino. Torino zmniejszyło stratę w doliczonym czasie gry, gdy Saul Coco trafił do siatki po podaniu Adama Masiny.

Statystyki meczuTorino miało 59% posiadania piłki, oddając 7 strzałów celnych i 3 niecelne. Lazio Rzym z kolei miało 41% posiadania, również oddając 7 strzałów celnych, ale 5 niecelnych. Torino wykonało 14 rzutów wolnych, a Lazio 10.

Sytuacja w tabeliPo tym meczu Torino zajmuje 4. miejsce z 11 punktami, a Lazio Rzym awansowało na 6. pozycję z 10 punktami. W następnym meczu Torino zmierzy się z Interem Mediolan, a Lazio Rzym zagra z Empoli.

Treść stworzona ze wsparciem AI

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:

29 września 2024 14:31

Przeczytaj także
Julia Szeremeta dostała nowy samochód. I gigantyczne pieniądze
Ofsajd 9 min.

Julia Szeremeta dostała nowy samochód. I gigantyczne pieniądzeZa sukces na igrzyskach olimpijskich Julia Szeremeta dostaje kolejne nagrody. Tym razem przekazał je Polski Związek Bokserski. Oprócz wartego ponad 100 tys. zł samochodu 21-latka otrzymała też kilka czeków na ogromną sumę.

Oto nowy wicelider 1. Ligi! Zacięty mecz i dublet ustrzelony w końcówce
1 Liga1 Liga 10 min.

Oto nowy wicelider 1. Ligi! Zacięty mecz i dublet ustrzelony w końcówceArka Gdynia pokonała Chrobrego Głogów 2:0 w meczu Betclic 1. Ligi, dzięki dwóm bramkom Karola Czubaka w końcówce spotkania. Bohaterem gospodarzy został Karol Czubak.

EkstraklasaEkstraklasa 12 min.

„To nie są dywagacje”. Legia poważnie myśli o wyrzuceniu Goncalo FeioCoraz ciemniejsze chmury zbierają się nad trenerem warszawskiej Legii, Goncalo Feio. Jak donosi serwis TVP Sport, w stołecznym klubie jeszcze nie podjęto żadnych decyzji, jednak poważnie rozważane jest rozstanie z aktualnym szkoleniowcem wicemistrzów Polski. Padają już kierunki, z których ewentualny szkoleniowiec mógłby przyjść na Łazienkowską.

Fani Cristiano Ronaldo będą zachwyceni! Oto ostatni cel portugalskiej legendy
Piłka nożna 14 min.

Fani Cristiano Ronaldo będą zachwyceni! Oto ostatni cel portugalskiej legendyCristiano Ronaldo nie odpuszcza! Portugalska legenda zapowiedziała przed Euro 2024, że turniej w Niemczech będzie jego ostatnimi ME w karierze. 39-latek obrał za cel mundial w 2026 r., który ma zamknąć jego przebogatą przygodę z piłką nożną. Wydaje się, że będzie to idealny moment i miejsce, by to zrobić. Ronaldo poczynił ku temu kolejne kroki.

Polonia Warszawa kontra lider tabeli! To może być hitowe starcie
1 Liga1 Liga 17 min.

Polonia Warszawa kontra lider tabeli! To może być hitowe starcieW 11. kolejce Betclic 1 Ligi Polonia Warszawa podejmie lidera tabeli, Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Mecz odbędzie się 29 września 2024 r. o godz. 14.30. Polonia, zajmująca 8. miejsce z 13 pkt, zmierzy się z Termalicą, która prowadzi w lidze z 26 pkt. Faworytem są przyjezdni, ale Czarne Koszule ostatnio notują znakomitą serię i wydaje się, że mogą postraszyć najlepszą drużynę ligi. Zapraszamy do śledzenia relacji live.

Drastyczne zmiany w Zagłębiu Lubin. Poznaliśmy kulisy ostatnich zwolnień
EkstraklasaEkstraklasa 22 min.

Drastyczne zmiany w Zagłębiu Lubin. Poznaliśmy kulisy ostatnich zwolnień— Pewnie trochę się narażę, ale uważam, że pozbycie się Piotra Burlikowskiego było nieuniknione i to musiało się w końcu wydarzyć — mówi w programie „Przegląd Ligowy” Piotr Janas. Dziennikarz „Gazety Wrocławskiej” opowiedział o kulisach trzęsienia ziemi w Zagłębiu Lubin.

Co za przełamanie Zagłębia! 90. minuta zmieniła zupełnie wszystko

Co za przełamanie Zagłębia! 90. minuta zmieniła zupełnie wszystkoZagłębie Lubin w niesamowitych okolicznościach pokonało 1:0 Radomiak Radom. Miedziowi nie tylko w końcu się przełamali, ale wyszli z zaskakującego schematu, w którym wszystko było inne niż można się spodziewać. Gola na wagę wygranej strzelił młody Tomasz Pieńko.

Zbigniew Boniek wspomina spotkanie z Władimirem Putinem. Tajemnicza wizytówka
Piłka nożna 32 min.

Zbigniew Boniek wspomina spotkanie z Władimirem Putinem. Tajemnicza wizytówkaZbigniew Boniek przyznał się, że spotkał w przeszłości Władimira Putina. Okoliczności były naprawdę szczególne, a przyszły prezydent Rosji dał Polakowi swoją wizytówkę. — Kto wie, w której szufladzie u mnie wylądowała — wspomina były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Coco Gauff walczy w Pekinie! Zacięty pojedynek [WYNIK NA ŻYWO]
Tenis 32 min.

Coco Gauff walczy w Pekinie! Zacięty pojedynek [WYNIK NA ŻYWO]Czas na starcie Katie Boulter i Coco Gauff w trzeciej rundzie turnieju WTA 1000 w Pekinie! Jest to starcie dwóch zawodniczek, które wnoszą świeżość i energię do kobiecego tenisa. Obie są zadziorne, utalentowane i głodne sukcesów, co sprawia, że ten mecz zapowiada się jako prawdziwy hit!