23 września, 2024
Drugie zwycięstwo Stali Mielec! Beniaminek wyjechał bez punktów [SKRÓT] thumbnail

Drugie zwycięstwo Stali Mielec! Beniaminek wyjechał bez punktów [SKRÓT]

W niedzielnym starciu z Motorem Lublin Stal Mielec odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy, wygrywając 1:0. Zobacz najważniejsze momenty tego spotkania. ]]>”, — informuje: przegladsportowy.onet.pl

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaEkstraklasaDrugie zwycięstwo Stali Mielec! Beniaminek wyjechał bez punktów [SKRÓT]

Ekstraklasa

Stal - MotorStal – Motor (Foto: CANAL+)
Dalszy ciąg materiału pod wideo

Niedzielne spotkanie Stali było debiutem Janusza Niedźwiedzia w barwach nowego klubu. Pierwsza połowa nie była dla zespołu zbyt udana i wydawało się, że to Motor, który był znacznie bardziej aktywny w ataku, ma większe szanse na sięgnięcie po komplet punktów.

W drugiej połowie sytuacja jednak się odwróciła. W 50. minucie znakomitym uderzeniem głową popisał się Serhij Krykun. Bramka zdecydowanie napędziła Stal, która zresztą stwarzała sobie kolejne sytuacje, ale zawodziła skuteczność.

Stal Mielec wciąż w strefie spadkowejDzięki trzem punktom mielczanie nie zajmują już ostatniego miejsca w lidze, ale wciąż znajdują się w strefie spadkowej. Już niewiele brakuje im jednak, by się z niej wydostać.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Data utworzenia:

22 września 2024 23:03

Przeczytaj także
Wpadka Atletico Madryt. Faworyci zgubili punkty
LaLigaLaLiga 4 godz.

Wpadka Atletico Madryt. Faworyci zgubili punktyW emocjonującym meczu LaLiga, Rayo Vallecano zremisowało z Atletico Madryt 1:1. Spotkanie odbyło się na stadionie Campo de Futbol de Vallecas w Madrycie. Pierwszą bramkę zdobył Isi Palazon w 35. minucie, a wyrównał Conor Gallagher w 50. minucie. Mecz obfitował w zmiany, ale obyło się bez żółtych i czerwonych kartek.

EkstraklasaEkstraklasa 4 godz.

Drugie zwycięstwo Stali Mielec! Beniaminek wyjechał bez punktów [SKRÓT]W niedzielnym starciu z Motorem Lublin Stal Mielec odniosła drugie zwycięstwo w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy, wygrywając 1:0. Zobacz najważniejsze momenty tego spotkania.

Nowy trener bez wątpliwości w sprawie Nicoli Zalewskiego. Powiedział to wprost
Serie ASerie A 4 godz.

Nowy trener bez wątpliwości w sprawie Nicoli Zalewskiego. Powiedział to wprostFenomenalne wieści napływają z Rzymu! Jak przekazał nowy szkoleniowiec AS Roma, Ivan Jurić, Nicola Zalewski wraca do treningów z pierwszą drużyną. Chorwacki trener wprost przyznał, że potrzebuje reprezentanta Polski. Wszystko wskazuje więc na to, że trwające od wielu tygodni zamieszanie związane z 22-latkiem powoli dobiega końca. Oto szczegóły.

Zawód w Lipsku. Nie tak miało to wyglądać
BundesligaBundesliga 4 godz.

Zawód w Lipsku. Nie tak miało to wyglądaćW meczu 4. kolejki Bundesligi, rozegranym 22 września 2024 roku na Millerntor Stadion w Hamburgu, St. Pauli zremisowało bezbramkowo z RB Lipsk. Mimo braku goli, spotkanie obfitowało w emocje i liczne sytuacje podbramkowe. Warto odnotować, że w meczu padły trzy żółte kartki, a pierwszą z nich otrzymał Amadou Haidara w 24. minucie.

Strzelecki festiwal w I lidze. Cztery gole Polonii Warszawa
1 Liga1 Liga 4 godz.

Strzelecki festiwal w I lidze. Cztery gole Polonii WarszawaW meczu 10. kolejki Betclic 1 Ligi, Pogoń Siedlce zmierzyła się z Polonią Warszawa. Spotkanie rozegrano 22 września 2024 roku. Mecz zakończył się wynikiem 2:4 na korzyść Polonii Warszawa. Kluczowym momentem meczu była bramka Łukasza Zjawińskiego w 25. minucie, która otworzyła wynik spotkania. W meczu padło aż sześć bramek, co uczyniło go wyjątkowo emocjonującym.

AC Milan przegonił demony. Nieoczywisty bohater derbów Mediolanu

AC Milan przegonił demony. Nieoczywisty bohater derbów MediolanuW emocjonującym meczu Serie A, rozegranym na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie, AC Milan pokonał Inter Mediolan 2:1. Spotkanie obfitowało w kluczowe momenty, w tym bramki Christiana Pulisica i Matteo Gabbii dla AC Milan oraz Federico Dimarco dla Interu. Mecz był pełen napięcia, a obie drużyny walczyły z determinacją do ostatniego gwizdka.

Polki trzecią drużyną świata!
Beach Soccer 4 godz.

Polki trzecią drużyną świata! „Są nie do zatrzymania”Najpierw wielki sukces reprezentacyjny, a potem klubowy! Piłkarki plażowe Red Devils Ladies Chojnice spisały się kapitalnie i zajęły trzecie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata. „Polki w beach soccerze są nie do zatrzymania” — czytamy.

Nieoczywisty bohater derbów Mediolanu. Trener odetchnął z ulgą [WIDEO]

Nieoczywisty bohater derbów Mediolanu. Trener odetchnął z ulgą [WIDEO]Miały być grzmoty i były, szczególnie w pierwszej części meczu. 240. odsłona rywalizacji o prym w Mediolanie pozostała nierozstrzygnięta do 89. minuty, gdy fanów AC Milan w zachwyt wprawił Matteo Gabbia, który odgonił w ten sposób demony z ostatnich derbowych spotkań z Interem. Rossoneri wygrali rzutem na taśmę 2:1 i uratowali posadę Paulo Fonseci. Pytanie na jak długo? Zawodnicy AC Milan wyszli na prowadzenie, a po zmianie stron marnowali na potęgę kolejne znakomite okazje. Aż nagle wyłonił się kompletnie nieoczywisty bohater.

Kibice mają dość Sebastiana Szymańskiego.
Inne ligi 4 godz.

Kibice mają dość Sebastiana Szymańskiego. „Trzęsienie ziemi”Tureccy kibice powoli tracą cierpliwość wobec nieskuteczności Sebastiana Szymańskiego. „Trzęsienie ziemi Sebastiana Szymańskiego! Wydano bilet bezpośredni” — brzmi tytuł jednego z artykułów w tamtejszych mediach. Czarę goryczy przelały sobotnie derby.

Cracovia wypunktowała Zagłębie! Świetny mecz D'Orio
Hokej na lodzie 4 godz.

Cracovia wypunktowała Zagłębie! Świetny mecz D’OrioHokeiści Comarch Cracovii pokonali na wyjeździe ekipę EC Będzin Zagłębia Sosnowiec 5:1 w meczu 4. kolejki TAURON Hokej Ligi. Krakowianie pewnie zwyciężyli dopisując kolejne 3 punkty do swojego konta. Bardzo duży wkład w to zwycięstwo miał golkiper „Pasów” – Alex D’Orio, który dał się zaskoczyć tylko raz mimo, że rywale, oddali aż 48 strzałów w światło jego bramki.

Siedem medali dla Polski na mistrzostwach świata! Są też złote
Kajakarstwo 4 godz.

Siedem medali dla Polski na mistrzostwach świata! Są też złoteReprezentanci Polski zdobyli siedem medali, w tym dwa złote, podczas mistrzostw świata w maratonie kajakowym w chorwackim Metkovicu. W klasyfikacji ogólnej dało im to trzecie miejsce. Agata Kowalak, aktualna mistrzyni Europy, zdobyła srebro w kategorii C-1 junior, przegrywając z Czeszką Terezą Kodetovą o zaledwie 0,4 s.

Pierwszy gol Arona Chmielewskiego, debiut Kamila Wałęgi

Pierwszy gol Arona Chmielewskiego, debiut Kamila WałęgiAron Chmielewski strzelił pierwszego gola w rozgrywkach słowackiej ekstraligi. Z kolei debiut w nowym klubie zaliczył dziś Kamil Wałęga.

Są pierwsze wieści o liderze Barcelony! Prawdziwy dramat

Są pierwsze wieści o liderze Barcelony! Prawdziwy dramatFC Barcelona zachwyciła i wygrała z Villarrealem 5:1, ale straciła lidera! Pod koniec pierwszej połowy poważnie wyglądającej kontuzji nabawił się Marc-Andre ter Stegen, a pierwsze informacje o Niemcu są po prostu fatalne. Może wypaść z gry nawet na cały sezon.

Fenomenalna walka na Laver Cup! Carlos Alcaraz nie zawiódł
Tenis 4 godz.

Fenomenalna walka na Laver Cup! Carlos Alcaraz nie zawiódłZespół Europy triumfował w Berlinie, pokonując Resztę Świata 13:11 i zdobywając tenisowy Laver Cup. Decydujące punkty zdobył Hiszpan Carlos Alcaraz, który wygrał z Amerykaninem Taylorem Fritzem 6:2, 7:5. Przed ostatnim dniem rywalizacji Reszta Świata prowadziła 8:4.

Hiszpanie ocenili Roberta Lewandowskiego. Wytknęli mu jedno. Wszystko jasne
LaLigaLaLiga 5 godz.

Hiszpanie ocenili Roberta Lewandowskiego. Wytknęli mu jedno. Wszystko jasneRobert Lewandowski zbiera bardzo dobre noty po występie przeciwko Villarrealowi (5:1), ale pod tym względem ustępuje znacznie młodszemu koledze Lamine Yamalowi. Dziennikarze Sport.es komplementują Polaka, choć na wspomnienie jednego momentu piszą wprost: w tej kwestii nie jest aż takim specjalistą.

Stal Stalowa Wola z punktem. A Polonia Warszawa? Cztery gole!
1 Liga1 Liga 5 godz.

Stal Stalowa Wola z punktem. A Polonia Warszawa? Cztery gole!Stal Stalowa Wola zdobyła drugi punkt w obecnie trwającym sezonie Betlic 1 Ligi. Zespół z Podkarpacia, który jest zdecydowanym outsiderem tabeli, zremisował na wyjeździe z GKS-em Tychy 0:0. Sytuacja drużyny wciąż jest jednak bardzo trudna. Do bezpiecznego miejsca traci sześć oczek. Fenomenalną serię notuje natomiast Polonia Warszawa!

Grad bramek w meczu Premier League. Nottingham nie poszło za ciosem po sensacyjnej wygranej
Premier LeaguePremier League 5 godz.

Grad bramek w meczu Premier League. Nottingham nie poszło za ciosem po sensacyjnej wygranejW meczu Premier League, który odbył się 22 września 2024 roku na The American Express Community Stadium w Brighton, Brighton & Hove Albion zremisowało z Nottingham Forest 2:2. Spotkanie obfitowało w emocje, a kluczowe momenty to bramki Chrisa Wooda, Jacka Hinshelwooda, Danny’ego Welbecka oraz Ramona Sosy. Mecz zakończył się remisem, a obie drużyny zdobyły po jednym punkcie do tabeli ligowej.