2 października, 2024
Fani przekonali, że Declan Rice podał Riccardo Calafioriemu VAPE w środku starcia Arsenalu z PSG w Lidze Mistrzów thumbnail
Sport

DECLAN RICE trzymał fanów Arsenalu w niepewności podczas wtorkowego starcia Ligi Mistrzów z PSG. Kibice byli przekonani, że pomocnik Kanonierów wręczył koledze z drużyny Riccardo Calafiori VAPE podczas zawodów w Emirates. 4 Fani zauważyli, że Declan Rice dawał koledze z drużyny Riccardo Calafiori przedmiot podczas zwycięstwa Arsenalu nad PSG Źródło: Amazon Prime 4 Obrońca Arsenalu wziął”, — informuje: www.thesun.co.uk

DECLAN RICE trzymał fanów Arsenalu w niepewności podczas wtorkowego starcia Ligi Mistrzów z PSG.

Kibice byli przekonani, że pomocnik Kanonierów podał koledze z drużyny Riccardo Calafiori a WAPE podczas zawodów w Emiratach.

4

Fani zauważyli, że Declan Rice dawał koledze z drużyny Riccardo Calafiori przedmiot podczas zwycięstwa Arsenalu nad PSGŹródło: Amazon Prime

Obrońca Arsenalu przejął piłkę chwilę po tym, jak dostał żółtą kartkę

4

Obrońca Arsenalu przejął piłkę chwilę po tym, jak dostał żółtą kartkęŹródło: Amazon Prime

Niektórzy fani twierdzili, że to był vape, gdy Włoch odszedł od sędziego

4

Niektórzy fani twierdzili, że to był vape, gdy Włoch odszedł od sędziegoŹródło: Amazon PrimeRice i Calafiori spisali się znakomicie, a Arsenal pokonał zwycięzcę 2:0 w Lidze Mistrzów.

Gole Kaia Havertza i Bukayo Saki w pierwszej połowie zapewniły Kanonierom pewne zwycięstwo.

Jednak incydent, który miał miejsce w drugiej połowie meczu w północnym Londynie, odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Calafiori był w trakcie zbierania kartek po spotkaniu z Fabianem Ruizem z PSG.

Gdy sędzia Slavko Vincic pokazał żółtą kartkę, pojawił się Rice i dał przedmiot swojemu koledze z drużyny.

Calafiori odszedł od sędziego i natychmiast włożył mu przedmiot do ust.

Jeden z fanów szaleńczo spekulował na temat X: „Kto właśnie widział Declana Rice’a dającego Calafiori waporyzator, a Calafiori wapujące w środku gry? CO to jest!”

Inny twierdził ten sam pomysł: „Myślałem, że Rice dał Calafiori waporyzator, więc musiałem przewinąć do tyłu”.

DARMOWE ZAKŁADY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I OFERTY REJESTRACJI

A trzeci dodał: „Co Rice właśnie podał Calafiori? Wyglądało jak vape ffs”.

Czwarty śmiał się: „Calafiori uderzanie w vape w połowie gry jest szalone, ale co dziwniejsze jest to, dlaczego Rice miał to w kieszeni, jakby był ich posiadaczem vape?”

Kibice PSG niszczą trenera drużyny rywali po tym, jak znaleźli go na tym samym promie przed meczem z Arsenalem

Pomimo tego, jak to wyglądało, inni fani o sokolich oczach zauważyli, że rzekomy waporyzator był w rzeczywistości żelem energetycznym.

Jeden z fanów zaśmiał się: „To na pewno żel, chodźcie chłopaki”.

Inny dodał: „Kto właśnie rzucił żel energetyczny w Calafiori, gdy był już zarezerwowany?

Żele mają za zadanie dać natychmiastowy zastrzyk energii i nie ma żadnych zasad, które zabraniałyby ich zażywania w trakcie meczu.

4

Po wtorkowym zwycięstwie Arsenal zajmuje ósme miejsce w nowej tabeli Ligi Mistrzów.

Nastąpiło to po rozczarowującym impasie 0:0 z Atalantą w pierwszym tygodniu gier.

Havertz skinął głową po świetnym dośrodkowaniu Leandro Trossarda w 20. minucie i otworzył wynik.

Saka zasłużenie podwoił to prowadzenie 15 minut później, wykonując rzut wolny, który umknął wszystkim, łącznie z bramkarzem Gianluigim Donnarummą.