28 września, 2024
Hat-trick Ewy Pajor, 11 goli w meczu Barcelony! thumbnail

Hat-trick Ewy Pajor, 11 goli w meczu Barcelony!

FC Barcelona Femeni rozgromiła Granadę 10:1 w sobotnim (28 września) meczu 4. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy kobiet (Liga F). Hat-trickiem w tym spotkaniu, pierwszym w nowych barwach, popisała się reprezentantka Polski Ewa Pajor!”, — informuje: www.polsatsport.pl

27-letnia napastniczka wyszła na boisko w podstawowym składzie „Dumy Katalonii” i już w drugiej minucie otworzyła wynik spotkania, wykorzystując podanie od Caroline Graham Hansen.

Drugiego gola Pajor strzeliła w doliczonym czasie pierwszej połowy, ponownie po dograniu Norweżki.

W 69. minucie polska snajperka skompletowała pierwszego hat-tricka w barwach Barcelony, trafiając „na raty” po podaniu z prawej strony pola karnego.

W 72. minucie Ewa Pajor zeszła z boiska, zmieniona przez Kikę Nazareth.

Była napastniczka Medyka Konin i VfL Wolfsburg notuje kapitalny start w „Dumie Katalonii”. Po czterech kolejkach Liga F Pajor ma na koncie 5 goli i asystę.

Pozostałe gole dla Barcelony w meczu z Granadą strzeliły: Marta Torrejon, Alexia Putellas (2), Cristina Postigo (samobój), Fridolina Rolfo, Caroline Graham Hansen i Aitana Bonmati. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczyła Ornella Vignola.

Po czterech kolejkach hiszpańskiej ekstraklasy FC Barcelona Femeni ma na koncie komplet punktów i z bilansem goli 17-2 zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.