22 września, 2024
Kibice chwalą Sky Sports za zaproszenie Phila Jonesa do studia na mecz z Man Utd, mówiąc, że „to naprawdę interesujący facet” thumbnail

FANI chwalili Sky Sports za obecność Phila Jonesa w studiu na 0-0 remis Manchesteru United z Crystal Palace. Czerwone Diabły udały się w sobotę na Selhurst Park, mając nadzieję na trzy zwycięstwa z rzędu. 2 Fani chwalili Sky Sports, gdy Phil Jones podzielił się swoimi przemyśleniami na temat remisu Man Utd z Crystal Palace 2 Jones”, — informuje: www.thesun.co.uk

KIBICE chwalili stację Sky Sports za zaproszenie Phila Jonesa do studia podczas bezbramkowego remisu Manchesteru United z Crystal Palace.

Czerwone Diabły udały się w sobotę na Selhurst Park, licząc na trzy zwycięstwa z rzędu.

Kibice chwalili Sky Sports, gdy Phil Jones podzielił się swoimi przemyśleniami na temat remisu Man Utd z Crystal Palace

2

Jones przeszedł na emeryturę tego lata po rozegraniu 229 meczów w ciągu 12 sezonów dla Czerwonych Diabłów

2

Jones przeszedł na emeryturę tego lata po rozegraniu 229 meczów w ciągu 12 sezonów dla Czerwonych DiabłówŹródło: GettyJuż przed rozpoczęciem meczu, kiedy Marcus Rashford nie znalazł się w podstawowym składzie, wokół meczu zrobiło się głośno.

Jednak po zdobyciu 10 bramek w dwóch poprzednich meczach, United nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Palace w południowym Londynie.

Pomimo wyniku, kibice Czerwonych Diabłów nadal nie kryli uśmiechów, gdy ich były faworyt pojawił się w telewizji.

Były środkowy obrońca reprezentacji Anglii, Jones, był obecny w studiu Sky Sports, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat gry United.

32-latek dołączył do Czerwonych Diabłów z Blackburn za 16,5 miliona funtów w 2011 roku i został okrzyknięty przez Sir Alexa Fergusona przyszłym kapitanem klubu.

Jones spędził ostatecznie 12 lat na Old Trafford, gdzie zdobył mistrzostwo Premier League, Puchar Anglii i Ligę Europy.

Jednak zanim opuścił boisko w zeszłym roku, jego karierę położyły na łopatki liczne kontuzje.

Jonesowi nie udało się znaleźć nowego klubu i przeszedł na emeryturę w sierpniu po zaledwie 229 występach i 27 w barwach Three Lions.

DARMOWE ZAKŁADY NA PIŁKĘ NOŻNĄ I OFERTY ZA REJESTRACJĘ

Obecnie pracuje jako trener w akademii United.

Na początku tego miesiąca Jones w ekskluzywnym wywiadzie dla SunSport opowiedział o swoich traumach psychicznych, których przyczyną byli obrzydliwi trolle w mediach społecznościowych.

„Man Utd ma złego łysego holenderskiego menedżera” – jak Slot uczył Ten Haga na Old Trafford

Oceny Man Utd kontra Crystal Palace, Andre Onana ratuje dzień marnotrawnym Czerwonym Diabłom

MANCHESTER UNITED zremisował 0-0 na wyjeździe z Crystal Palace, po tym jak zmarnował kilka szans w pierwszej połowie.

Erik ten Hag zaskoczył dziś popołudniu kibiców, gdy nie umieścił Marcusa Rashforda w podstawowym składzie.

Jednak Czerwonym Diabłom nie udało się przełamać impasu i stracili kolejne dwa punkty.

Jordan Davies z SunSport wystawia oceny graczom Man Utd…

ANDRE ONANA – 8/10

Tuż przed przerwą udało się dokonać jednej obrony – pewnej interwencji Eberechiego Eze.

A potem nastąpiła podwójna, znakomita interwencja Eddiego Nketiaha i Ismaila Sarra, dorównująca tej, którą w połowie tygodnia popisał się David Raya z Arsenalu.

NOUSSAIR MAZRAOUI – 7

Jeden z najbardziej konsekwentnych zawodników United, który nadal robi wrażenie tydzień po tygodniu. Silny w odbiorze i świetnie się ustawia, by zatrzymać kontry Palace.

MATTHIJS DE LIGT – 7

Przegrał wczesny pojedynek z Jean-Philippe Matetą, który dał Francuzowi bramkę, ale piłka została cofnięta z powodu faulu. Obwinił swoje buty i zmienił je chwilę później.

Miał pecha, bo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Dean Henderson wykonał świetny strzał głową, który został w jakiś sposób obroniony, a w drugiej połowie wykonał wspaniały wślizg, by powstrzymać Eze.

LISANDRO MARTINEZ – 6

Kolejny zawodnik, który był blisko zdobycia gola, gdyby nie genialna postawa Hendersona, który obrócił się i oddał celny strzał w polu karnym.

Miał szczęście, że nie został wyrzucony z boiska za absurdalny atak obunożny, który o włos uniknął kontaktu z Daichi Kamadą.

DIOGO DALOT – 7

Przez większą część pierwszej połowy grał na pozycji lewego skrzydłowego, co uwidoczniło dominację United.

Świetny odbiór Garnacho, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

KOBBIE MAINOO – 7

Dobrze pokrył teren i połączył obronę z atakiem. W drugiej połowie bardziej się posunął do przodu, nie stwarzając poważnego zagrożenia.

Już sam niesamowity popis umiejętności Cruyffa w drugiej połowie był wart swojej ceny.

CHRZEŚCIJAŃSKI ERIKSEN – 6

Utrzymywał dobrą passę i czasami wykonywał dobre podania, ale brakowało mu szybkości i fizyczności.

BRUNO FERNANDES – 7

Uparcie nie pozwolił pomocnikom Palace na przejęcie kontroli nad grą i tuż przed upływem pół godziny gry uderzył w górną część poprzeczki wolejem i posłał piłkę w ziemię.

Był najbardziej kreatywnym zawodnikiem United pod względem gry piłką i powinien mieć na swoim koncie co najmniej jedną bramkę.

AMAD DIALLO – 6

Pokazywał przebłyski szybkich biegów, ale nigdy nie miał zamiaru i agresji, aby wymusić na nich cokolwiek znaczącego.

ALEJANDRO GARNACHO – 7

Stoczył osobistą walkę z Hendersonem, którą ostatecznie przegrał.

Wczesna szansa na pokazanie, że to była słuszna decyzja, rozpoczynając grę przed Marcusem Rashfordem, została zmarnowana – piłkę podał Zirkzee, ale próba gry 1 na 1 została odbita przez Hendersona.

Dalot podał piłkę prostopadle do poprzeczki z podobnej pozycji, a z bliskiej odległości niemal trafił do siatki.

JOSHUA ZIRKZEE – 6

Dobrze współpracował z Garnacho, cofając się głęboko i wślizgując skrzydłowego, co powinno było doprowadzić do otwarcia. Skinął głową po rzucie rożnym Diallo tuż przed przerwą.

Słusznie zszedł z boiska po godzinie gry, gdyż jego wpływy zaczęły słabnąć.

NAPISY:

MARCUS RASHFORD (ZIRKZEE, 61) – 6

Niewiele udało się przekonać Erika Ten Haga, by wrzucił go z powrotem do pierwszej jedenastki, ale też nie dostał prawie żadnej zagrywki.

MANUEL UGARTE (ERIKSEN, 76) – 6

United z pewnością wygląda na spokojniejszego i bardziej zgranego, mając go w środku pomocy.

RASMUS HOJLUND (DIALOG, 76) – 6

Wciąż wraca do gry po powrocie do zdrowia po kontuzji, ale to jeden z jego bardziej zapomnianych epizodów.

Jednakże kibice byli zachwyceni jego ostatnim występem w Sky Sports, ponieważ Jones podzielił się kilkoma fascynującymi spostrzeżeniami na temat remisu United w Palace.

Jedno z spostrzeżeń Jonesa okazało się szczególnie trafne, gdy analizował ustawienie United.

Powiedział: „Można zobaczyć, jak Dalot wchodzi do środka na pozycji nr 6 i stamtąd kontroluje grę

„United byli naprawdę dobrzy w posiadaniu piłki i stworzyli wiele sytuacji.

„Gdy Dalot wchodzi do środka, tworzą przewagę w środku pola i sprawiają problemy Palace”.

A reagując na Jonesa, jeden z kibiców powiedział: „Gratulacje dla Sky Sports za zatrudnienie Jonesa jako eksperta. To naprawdę interesujący facet do oglądania i słuchania”.

Inny stwierdził: „Cieszę się, że Jones pojawił się w Sky Sports. Świetny zawodnik, który nie otrzymuje szacunku, na jaki zasługuje za ciągłe wystawianie swojego ciała na niebezpieczeństwo”.

Ktoś zauważył: „Phil Jones w Sky Sports radzi sobie świetnie, no proszę”.

Inny dodał: „Phil (GOAT) Jones w Sky Sports. Klasa!”