19 września, 2024
Koszmarny błąd w Lidze Mistrzów! Koledzy momentalnie zaczęli go pocieszać [WIDEO] thumbnail
Sport

Paulo Gazzaniga wyciągnął pomocną dłoń do PSG! Bramkarz Girony popełnił bolesny błąd w starciu Ligi Mistrzów i to w… 90. minucie! Po tym golu starcie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0. Zobacz koszmarną interwencję argentyńskiego bramkarza. ]]>”, — informuje: przegladsportowy.onet.pl

Przegląd Sportowy OnetPiłka nożnaLiga MistrzówKoszmarny błąd w Lidze Mistrzów! Koledzy momentalnie zaczęli go pocieszać [WIDEO]

Liga Mistrzów

PSG - GironaPSG – Girona (Foto: Harry Langer / Getty Images)
  • Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

PSG przystąpiło do meczu po serii zwycięstw w Ligue 1, pokonując kolejno Brest (3:1), Lille (3:1), Montpellier (6:0) i Le Havre (4:1). Girona natomiast miała mieszane wyniki w LaLiga, wygrywając z Sevillą (2:0) i Osasuną (4:0), ale przegrywając z FC Barceloną (1:4) i Atletico Madryt (0:3).

PSG było faworytem tego spotkania, co potwierdzały ich ostatnie wyniki oraz dominacja w Ligue 1. Girona, mimo kilku dobrych wyników w LaLiga, miała trudniejsze zadanie, zwłaszcza grając na wyjeździe przeciwko silnemu rywalowi.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Dynamiczna pierwsza połowa w ParyżuMecz rozpoczął się dynamicznie, a już w 17. minucie Marquinhos otrzymał żółtą kartkę. Trzy minuty później Ladislav Krejci z Girony również został ukarany żółtą kartką. W 39. minucie doszło do pierwszej zmiany w drużynie PSG — Marco Asensio opuścił boisko, a jego miejsce zajął Randal Kolo Muani. Kolejna żółta kartka padła w 43. minucie, tym razem dla Oriola Romeu z Girony.

Koszmarny błąd bramkarza uratował PSGW drugiej połowie doszło do licznych zmian w obu drużynach, a Paulo Gazzaniga z Girony otrzymał żółtą kartkę w 74. minucie. Decydujący moment nastąpił w 90. minucie, kiedy Nuno Mendes zdobył jedyną bramkę meczu.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Paris Saint-Germain. PSG dominowało w posiadaniu piłki (61%) i oddało więcej strzałów na bramkę (6) w porównaniu do Girony (1). Mimo że Girona miała mniej okazji, ich defensywa była solidna przez większość meczu.

• Polecamy: Sześć goli w Szkocji w Lidze Mistrzów! Niespodziewany wicelider

Zwycięstwo PSG w tym meczu daje im cenne trzy punkty w fazie ligowej Ligi Mistrzów. Następny mecz PSG odbędzie się 19 września. Girona natomiast będzie musiała się zmobilizować przed kolejnym spotkaniem w LaLiga.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Liga MistrzówLiga Mistrzów 5 godz.

Co za gol w Lidze Mistrzów! Na osłodę dotkliwej porażki [WIDEO]Slovan Bratysława przegrał 1:5 z Celticiem Glasgow na inaugurację Ligi Mistrzów. Mimo wysokiej porażki ze Szkotami ozdobą meczu był gol Kevina Wimmera. Austriak zewnętrzną częścią stopy skierował piłkę prosto w okienko bramki strzeżonej przez Kaspera Schmeichela. To trafienie po prostu trzeba zobaczyć!

Liga MistrzówLiga Mistrzów 6 godz.

Koszmarny błąd w Lidze Mistrzów! Koledzy momentalnie zaczęli go pocieszać [WIDEO]Paulo Gazzaniga wyciągnął pomocną dłoń do PSG! Bramkarz Girony popełnił bolesny błąd w starciu Ligi Mistrzów i to w… 90. minucie! Po tym golu starcie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0. Zobacz koszmarną interwencję argentyńskiego bramkarza.

Niespodzianka w Lidze Mistrzów! Nikt na nich nie stawiał, a są wiceliderem

Niespodzianka w Lidze Mistrzów! Nikt na nich nie stawiał, a są wicelideremPiłkarska Liga Mistrzów zaskakuje w nowym formacie! Tabela fazy ligowej liczy aż 36 zespołów i po pierwszych dwóch dniach rywalizacji w nowym sezonie na jej czele widać… skazywane na porażki drużyny! Nowy format może okazać się bolesny dla hegemonów.

Znakomity występ Jakuba Kochanowskiego. Projekt Warszawa na czele PlusLigi
PlusLigaPlusLiga 6 godz.

Znakomity występ Jakuba Kochanowskiego. Projekt Warszawa na czele PlusLigiŚroda w PlusLidze stała pod znakiem dwóch meczów rozgrywanych awansem. W pierwszym z nich Projekt Warszawa pokonał na Torwarze 3:0 (25:23, 25:21, 25:16) GKS Katowice i umocnił się na fotelu lidera tabeli rozgrywek. Znakomity występ zanotował środkowy reprezentacji Polski, Jakub Kochanowski. W drugim spotkaniu mogliśmy po raz pierwszy w tym sezonie obejrzeć Asseco Resovię Rzeszów.

Trener Sabalenki: chcemy zdetronizować Świątek
Tenis 6 godz.

Trener Sabalenki: chcemy zdetronizować ŚwiątekAryna Sabalenka niecałe dwa tygodnie temu pokonała w finale US Open Jessice Pegulę i zdobyła trzeci tytuł wielkoszlemowy w karierze. Białorusinka nie zamierza jednak spoczywać na laurach. Anton Dubrow zdradził, że celem jego podopiecznej na koniec sezonu będzie zdetronizowanie Igi Świątek.

20-latek bohaterem Borussii Dortmund! Objawienie nowej gwiazdy w LM

20-latek bohaterem Borussii Dortmund! Objawienie nowej gwiazdy w LMW meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranym na Jan Breydel Stadion w Brugii, Borussia Dortmund pokonała Club Brugge 3:0. Kluczowym momentem spotkania była bramka Jamie Gittensa w 76. minucie, która otworzyła wynik meczu. W spotkaniu padły trzy bramki, a Niemcy zdominowali grę, co potwierdza ich wysoka przewaga w posiadaniu piłki. Gittens strzelił dwa gole i oba w bardzo podobny sposób. Trzeba je zobaczyć!

Męczarnie PSG w LM. W starciu z debiutantem! Decydował kuriozalny gol

Męczarnie PSG w LM. W starciu z debiutantem! Decydował kuriozalny golW meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, rozegranym na Parc des Princes w Paryżu, Paris Saint-Germain pokonał Gironę 1:0. Kluczowym momentem spotkania była bramka Nuno Mendesa w 90. minucie., która padła po koszmarnym błędzie bramkarza. Zobacz nagranie z tego momentu.

Wielki hit Ligi Mistrzów zawiódł. Piotr Zieliński w wyjściowym składzie

Wielki hit Ligi Mistrzów zawiódł. Piotr Zieliński w wyjściowym składzieW meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranym na Etihad Stadium, Manchester City zremisował z Interem Mediolan 0:0. Mimo braku bramek spotkanie obfitowało w emocje i liczne sytuacje podbramkowe. Ruben Dias otrzymał żółtą kartkę w 33. minucie, a w drugiej połowie doszło do wielu zmian w składach obu drużyn.

Sześć goli w Szkocji w Lidze Mistrzów! Niespodziewany wicelider

Sześć goli w Szkocji w Lidze Mistrzów! Niespodziewany wiceliderW meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, Celtic Glasgow zmierzył się ze Slovanem Bratysława na Celtic Park w Glasgow. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 na korzyść gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Liam Scales w 17. minucie, a Kyogo Furuhashi, Arne Engels, Kevin Wimmer, Daizen Maeda i Adam Idah dołożyli kolejne trafienia. W meczu padło aż sześć bramek, w tym jedna fantastyczna.

Wielki hit LM zawiódł! Drużyna Polaka zatrzymała rozpędzonego giganta
Liga MistrzówLiga Mistrzów 7 godz.

Wielki hit LM zawiódł! Drużyna Polaka zatrzymała rozpędzonego gigantaPierwszy dzień nowego formatu Ligi Mistrzów? Aż 28 bramek! Sielanka skończyła się jednak błyskawicznie, a tym razem w sześciu spotkaniach zobaczyliśmy 13 goli. A zawiódł przede wszystkim hit z udziałem Piotra Zielińskiego, czyli spotkanie Manchesteru City z Interem Mediolan. Blisko sensacji było natomiast w Paryżu, ale gospodarzy uratował gol zdobyty w 90. minucie gry!

Dobra sytuacja Industrii Kielce w tabeli! Duże szanse na awans
Liga Mistrzów Piłkarzy RęcznychLiga Mistrzów Piłkarzy Ręcznych 7 godz.

Dobra sytuacja Industrii Kielce w tabeli! Duże szanse na awansIndustria Kielce niestety podzieliła los drugiego z polskich zespołów w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych — Orlen Wisły Płock i również przegrała środowy mecz w tych rozgrywkach. Od wicemistrzów Polski lepsze 23:20 okazało się francuskie Nantes. Pomimo porażki sytuacja kielczan w tabeli grupy B nie jest zła.

Wielkie emocje w LaLiga! Czerwona kartka i jeden bohater
LaLigaLaLiga 7 godz.

Wielkie emocje w LaLiga! Czerwona kartka i jeden bohaterW meczu 5. kolejki LaLiga rozegranym na stadionie Benito Villamarin w Sewilli, Real Betis pokonał Getafe 2:1. Kluczowym momentem spotkania były dwie bramki Giovaniego Lo Celso, które przesądziły o zwycięstwie gospodarzy. Mecz obfitował w żółte kartki, a w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę otrzymał Pepe Bordalas.

Draper o wymagającym kalendarzu rozgrywek
Tenis 7 godz.

Draper o wymagającym kalendarzu rozgrywekJack Draper jest kolejnym zawodnikiem, który zabrał głos na temat intensywnego kalendarza tenisowych zmagań. Półfinalista tegorocznego US Open po meczach Pucharu Davisa opowiedział o swoich odczuciach po ostatnich miesiącach występów na korcie.

Bolesny mecz 20-krotnych mistrzów Polski we Francji! Nie wykorzystali szansy

Bolesny mecz 20-krotnych mistrzów Polski we Francji! Nie wykorzystali szansyFrancuzi byli bezlitośni! Industria Kielce udowodniła, że nie jest w ostatnim czasie w najlepszej formie i przegrała w Lidze Mistrzów z Nantes 20:23. 20-krotni mistrzowie Polski zaliczyli tym samym kolejny bolesny rezultat w ostatnich miesiącach, choć we Francji był moment, który mógł wszystko przewrócić.

Polki wciąż niepokonane na Olimpiadzie Szachowej! Są wysoko
Szachy 7 godz.

Polki wciąż niepokonane na Olimpiadzie Szachowej! Są wysokoReprezentacja Polski kobiet zremisowała z Ukrainą 2:2 w siódmej rundzie 45. Olimpiady Szachowej w Budapeszcie i awansowała na drugie miejsce, pozostając bez przegranego meczu w turnieju. Polacy po porażce z Rumunią spadli na 37. lokatę.

Co on zrobił?! Koszmarna strata reprezentanta Polski w Lidze Mistrzów [WIDEO]
Liga MistrzówLiga Mistrzów 8 godz.

Co on zrobił?! Koszmarna strata reprezentanta Polski w Lidze Mistrzów [WIDEO]Koszmarny błąd Kamila Piątkowskiego! Klub Polaka, FC Red Bull Salzburg, doznał bolesnej porażki 0:3 w starciu ze Spartą Praga, a reprezentant Polski pomógł gospodarzom w zdobyciu trzeciego gola, popełniając koszmarny błąd. Zobacz niefortunne zachowanie Piątkowskiego przy golu na 3:0.

Roger Federer przewiduje zwycięstwo Drużyny Europejskiej podczas siódmej edycji Pucharu Lavera po wylądowaniu w Berlinie
Tenis 8 godz.

Roger Federer przewiduje zwycięstwo Drużyny Europejskiej podczas siódmej edycji Pucharu Lavera po wylądowaniu w BerlinieW tym roku słynne starcie Drużyny Europejskiej przeciwko Drużynie Światowej odbędzie się w ten weekend, od 20 do 22 września w Berlinie. Twórca wyjątkowej rywalizacji, Roger Federer, już wylądował w Berlinie i wypowiedział się na temat turnieju.