24 września, 2024
Transmisja Sky Sports na żywo z meczu Pucharu Ligi Angielskiej została przerwana w połowie meczu, co zmusiło nadawcę do złożenia przeprosin thumbnail

Breaking Fani żartowali, że nawet Sky było tak znudzone bezbramkowym remisem, że postanowiło zakończyć mecz Jack Figg, Digital Sports Reporter Opublikowano: 21:08, 24 września 2024 r. Zaktualizowano: 21:19, 24 września 2024 r. SKY SPORTS zostało zmuszone do przeprosin po tym, jak mecz Aston Villi z Wycombe w ramach Pucharu Ligi Angielskiej został przerwany. Transmisja na chwilę się przerwała”, — informuje: www.thesun.co.uk

Bicie

• Opublikowany: 21:08, 24 września 2024 r.
  • Zaktualizowano: 21:19, 24 września 2024 r.
SKY SPORTS zostało zmuszone do przeprosin po przerwaniu meczu Aston Villi z Wycombe w ramach Pucharu Ligi Angielskiej.

Transmisja została na chwilę przerwana tuż po przerwie, gdy wynik spotkania wynosił 0-0.

Mecz Aston Villi o Puchar Ligi Angielskiej z Wycombe przerwany na żywo

2

Stacja Sky Sports została zmuszona do przeprosin za ten problem

2

Stacja Sky Sports została zmuszona do przeprosin za ten problemPoczątkowo ekran zmienił kolor na zielony, po czym pojawił się komunikat: „Przepraszamy za tę tymczasową usterkę”.

Komentatorzy przeprosili również za błąd techniczny, który nie został w pełni wyjaśniony.

Kibice żartowali, że nawet Sky było tak znudzone bezbramkowym remisem, że postanowiło zakończyć mecz.

Ktoś powiedział: „Nawet Sky zrezygnowało z występu Villi dziś wieczorem, wyciągnęli wtyczkę”.

Inny dodał: „Sky zdjęło mecz Villa z telewizji, bo byliśmy strasznie nudni”.

Ktoś zażartował: „Villa gra dziś tak źle, że rozwaliła Sky”.

Inny powiedział: „Villa gra tak g****, że Sky po prostu nie może być k***a”.

Kibice Villi wkrótce mieli powód do radości, ponieważ Emi Buendia otworzył wynik spotkania już w 60. minucie.