30 września, 2024
Nie zdawałem sobie sprawy z 3 ukrytych ustawionych piłek. Marczenko wyleciał z Szanghaju po Ursie thumbnail
Tenis

Ilya przegrała z Hong Song Chanem w 1. rundzie kwalifikacji do turnieju ATP 1000 w Chinach„, informuje: sport.ua

Ukraiński tenisista Ilia Marczenko (ATP 315) zakończyła występy na turnieju ATP 1000 Hard w Szanghaju (Chiny).

W I rundzie kwalifikacji Ukrainiec przegrał w dwóch setach Hong Song Chan (Korea Południowa, ATP 141) w 1 godzinę i 49 minut.

ATP 1000 w Szanghaju. Twardy. Kwalifikacja

Ilia Marczenko (Ukraina) – Hong Song Chan (Korea Południowa) [19] – 6:7 (5:7), 4:6

W pierwszym meczu Marczenko nie wykorzystał 3 ukrytych setów w 11. gemie, kiedy na przyjęciu prowadził 40:0.

Było to trzecie spotkanie rywali. Marczenko przegrał wszystkie 3 mecze bezpośrednie, a wszystkie 3 miały miejsce w 2024 roku.

W ostatniej rundzie selekcji Hong Song Chan zmierzy się ze zwycięzcą meczu Otto Virtanen-Yesuke Watanuki.

Wcześniej z mistrzów w Chinach wyjechał pierwszy numer z Ukrainy, Vadym Ursu. Przegrał na początku kwalifikacji z Billym Harrisem.