28 października, 2024
„Dynamo” i „Szachtar” zremisowały thumbnail
Wiadomości z Ukrainy

„Dynamo” i „Szachtar” zremisowały

„Dynamo” i „Szachtar” zremisowały w meczu 11. rundy mistrzostw Ukrainy „Dynamo”, a „Szachtar” zremisował 1:1. „, informuje: unn.ua

„Dynamo” i „Szachtar” zremisowałyW meczu 11. rundy mistrzostw Ukrainy „Dynamo” i „Szachtar” zremisowały 1:1.

„Dynamo” i „Szachtar” zremisowały w pierwszych derbach „ukraińskiego klasyka” sezonu 2024/25 – pisze UNN.

Spotkanie odbyło się w ramach 11. rundy mistrzostw Ukrainy i odbyło się na boisku Dynamo.

„Dynamo” — „Szachtar” 1:1

Pierwsza połowa była bezbramkowa. „Górnicy” otworzyli wynik w 48. minucie – na finiszu dobiegł Artem Bondarenko, po tym jak Mykoła Matwienko próbował przebić się główką przez środek bramki. Dynamo zdołało wyrównać dopiero w 87. minucie, a bramkę zdobył Oleksandr Karawajew.